Kiedy spodziewamy się potomka - jest to najszczęśliwszy czas naszego życia, gdyż wkrótce zostaniemy matką

Ciąża to najpiękniejszy okres dla niejednej kobiety. Ma swe dziecko pod sercem i odczuwa każdy jego ruch. Jest to też okres przyjemnych przygotować do przyjęcia nowego członka rodziny.
menażka
Author: Jean Synodinos
Source: http://www.flickr.com


rodzice


W tym okresie wybieramy się nierzadko na zakupy - oglądamy i kupujemy śliczne rzeczy. Duża część z nich jest niezbędna. Są to na przykład: nosidełko, łóżeczko, ciuszki, kocyki dla dzieci. Poza tym oglądamy też misie czy oliwki dla pielęgnowania skóry maluszka. Część rodziców sugeruje się płcią przy wyborze kolorów w pokoju potomka. Utarło się, że różowy jest zarezerwowany dla córek, a błękitny dla chłopców.

Nasz ciekawy news (https://snmw.pl/skup-monet-krakow/) spodobał Ci się To świetnie, gdyż na kolejnej witrynie stworzyliśmy dla Ciebie dużo tego rodzaju informacji.

Ta tendencja już się powoli zaciera i rodzice czują się znaczniej swobodni podczas aranżowania pokoju dla oseska.


Wrocław
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com


Kocyki dla dzieci powinny być cudne i miłe w dotyku. Takie, pod którymi niemowlak z radością będzie zasypiał. Obecnie mamy możliwość nawet zamówić pledy, które będą miały wyszyte imię naszego bobasa. Takie cudeńko bez problemu możemy zamówić w internecie. Wyszyta może być też data narodzin naszej pociechy. Ten pled będzie wtedy najlepszym prezentem dla nowego członka rodziny, na przykład od babci i dziadka, którzy cieszą się z narodzin wnusia.
Trzeba zwrócić uwagę na precyzyjne wykończenie - kocyk nie może drapać i nie mogą w żadnym miejscu wystawać nieestetyczne nitki z nieprawidłowo zakończonego ściegu.


Pledy są niezwykle przytulne - lubią je nawet starsi w długie jesienne wieczory. A co dopiero malutkie oseski.