Na co zwracać uwagę wybierając kosz na piknik oraz jaka opcja istnieje dla wiklinowego kosza?

Dobierając piknikowe kosze, trzeba zastanowić się czego naprawdę będziemy potrzebowali. Dzisiaj jest do kupienia wiele rodzajów koszyków na wycieczkę za miasto.


Dzisiaj moglibyśmy kupić kosz na piknik nieduży, średni albo duży.
Do nabycia są kosze z całkowitym ekwipunkiem albo możemy samodzielnie tego typu wyposażenie skompletować. Kosze z wyposażeniem mogą zawierać komplet sztućców i tacki, kieliszki oraz szklanki. Cena tego typu kosza z ekwipunkiem rozpoczyna się od 175 złotych. Kosz na piknik może być wykonany z różnorodnych surowców. Może to być drewno, wiklina lub tworzywo. Niełatwo wyobrazić sobie fajny piknik bez typowego kosza z wikliny. To tam zapakujemy wszystkie przygotowane uprzednio przekąski. Ważne jest, żeby kosz był pakowny i stabilny oraz aby gwarantował, że nasze jedzenie dojedzie w całości i nie będzie uszkodzone podczas podróży. Niezłym rozwiązaniem jest wiklinowy kosz piknikowy z dwiema klapkami oraz stabilnym uchwytem. Jest on wykonany na wycieczkę za miasto dla dwojga. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie chwile spędzone na świeżym powietrzu wspólnie, z daleka od zgiełku miasta.


dekoracje
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com


klimatyzator na ścianie
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com


Dziś możemy nabyć kosze piknikowe o niepowtarzalnych wzorach oraz niespotykanych formach. Wiklinowe kosze są przepiękne i są ozdobione serwetkami, z przegródkami na sztućce myjak sztućce drewniane jednorazowe a nawet kieliszki. Nie są jednak zbyt praktyczne w wypadku deszczu, ponieważ mogą przemoknąć i nie są wygodne w transportowaniu. Do kupienia są jednak kosze obite surowcem, które zapinane są na zamek. Takie kosze uchronią na pewno przed wilgocią nasze przekąski. Bardzo łatwo jest je także przechowywać, ponieważ wystarczy złożyć ścianki tego typu kosza i spłaszczyć całość.
Niektóre wersje koszy piknikowych mają dodatkowe kieszenie, w jakich moglibyśmy transportować koce albo narzuty na siedzenia. Można także nabyć kosze z torbami chłodzącymi. Możemy dzięki temu zachować potrawy w odpowiedniej temperaturze.