Który czołg powinniśmy wybrać do walki miejskiej?

Gry komputerowe to niezwykle ciekawa forma na spędzanie wieczorów zwłaszcza w zimie. możliwości technologiczne dostępne aktualnie w informatyce czynią, że dowolna rozgrywka jest niezwykle realistyczna oraz wciągająca.
Promocja
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com


Mężczyzna
Author: David Schiersner
Source: http://www.flickr.com


Grać możemy dosłownie we wszystko. Miłośnicy militariów przykładowo mogą przeistoczyć się w pilotów bądź czołgistów. Jest taka gra, która pozwala na rozgrywanie bitew, kiedy jesteśmy w środku swego czołgu. Na początku jednak powinniśmy go wybrać. Samo pytanie jak wybrać czołg, jest zgoła dziwne, ale jeśli chodzi o temat wyboru pojazdów, w których będziemy podbijali internetowy świat, zaczyna nabierać sensu. Bardzo istotne jest to, żeby wybrać właściwy czołg do danego terenu, na którym będziemy toczyli walki. W internetowej gierce istnieją mapy hybrydowe otwarte czy miejskie. Na tej podstawie powinno się wybrać właściwy czołg. Niektóre z nich są stosunkowo małe, ale bardzo zwrotne. Ich wadą jest jednak to, że nie mają one dużej siły ognia, ale są w stanie prędko przemieszczać się z miejsca na miejsce, a na mapach otwartych jest to bardzo ważne.


czołg
Author: Robbert Bremer
Source: http://www.flickr.com


Trzeba jednak pamiętać, że tego typu czołg nie sprawdzi się na mapkach miejskich, gdyż w tamtym miejscu o dużo właściwszy byłby cięższy pojazd.

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć, co inny serwis udostępnił (http://www.sklep.acana.com.pl/dla-psa/116-acana-heritage-adult-large-breed.html) na ten wątek. To na pewno także Cię zainteresuje.

Nie potrzeba tam pokonywać długich dystansów, a najbardziej istotny okazuje się być wtedy gruby pancerz z przodu. Co ciekawe mnóstwo graczy wybiera czołg według swojej narodowości. Jeżeli jesteś początkujący, najlepszym rozwiązaniem byłyby czołgi amerykańskie lub angielskie.
Osoby, które nie zdecydowały się na konkretną maszynę, powinny wybrać taki, o jakim najwięcej słyszały, lub jaki zwyczajnie dobrze się prezentuje. Trzeba pamiętać o tym, że ostrzeliwanie czołgów nie jest najważniejsze w tej grze. Większe znaczenie posiada strategia i podejmowanie właściwych decyzji.