Gadżet reklamowy jako bardzo popularna i użyteczna część ubrania

Jednym z najbardziej popularnych używanych w lecie elementów garderoby, są czapki z daszkiem. Mogliby je nosić praktycznie wszyscy. I to niezależnie od takich czynników jak płeć, ciężar czy też upodobania odnoszące się do mody albo zasobność portfela.


Salon, kanapa Amalfi
Author: Giusti Portos
Source: Galeria Wnętrz


Jest to też doskonały sposób na promocję dowolnej firmy, gdyż taka czapka posiada relatywnie znaczną powierzchnię reklamową.


zabawki
Source: pixabay


Jej kolejnym atutem jest to, że tego typu czapka z daszkiem jest relatywnie niedroga, więc jest bardzo często używana jako atrakcyjny gadżet reklamowy. Kolor tego typu czapki można wybrać z bogatej palety, a dodatkowo nie musi być on utrzymany w jednobarwnej stylistyce. Mówiąc krótko, dopasowanie jej do barw zawartych w logo firmy nie jest jakimkolwiek kłopotem. Zazwyczaj stosowanym wyjściem jest czapka w wybranym kolorze z białym przodem, na którym umieszczany jest jakikolwiek napis. Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek firmy albo osobą odpowiedzialną za jej promocję i interesują Cię takie produkty, czapki z daszkiem z nadrukiem byłyby znakomitym rozwiązaniem. Jest to produkt uniwersalny, ponieważ mogą je nosić zarówno panie, jak i panowie czy dzieci.


Wiadro plastikowe
Wielkość tego typu czapki również jest uniwersalna, gdyż posiada ona regulowane zapięcie w zakresie np. 52 - 64 centymetry. Głębokość czapki to ok.

Masz zamiar pogłębić własną wiedzę z tego zagadnienia? Służymy pomocą. Musisz przejść na kolejną stronę i tam dowiedz się więcej szczegółów.

11 cm. Tego typu czapki z daszkiem mogłyby być wykonane z bawełny albo innego typu materiałów. Najczęściej może składać się ona z 5 lub 6 paneli oraz ma wywietrzniki. Druk mógłby być stworzony w rozdzielczości 300dpi w pełnym odcieniu przy wykorzystaniu metody sublimacji.


Jest to niezwykle użyteczny element garderoby, którą można by wkładać na co dzień idąc do pracy lub przebywając na wakacjach. Doskonale nadaje się również do wykonanych z jeansu szortów, jak i do bawełnianych chinonów.