Szukasz roweru miejskiego? Wybierz single speed

Kiedy tylko nadchodzi wiosna, mnóstwo ludzi zaczyna intensywniej myśleć o podjęciu wysiłku fizycznego, w celu poprawienia swojej formy na wakacje. Wykupują karnet na siłownię, uczęszczają na basen, grają w tenisa.


Lecz nie każdy człowiek umie zarezerwować sobie odpowiednią ilość godzin w ciągu dnia, żeby móc przeznaczyć go na ćwiczenia. Dlatego dobrym pomysłem jest rower.


rower
Author: ruerto42
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz polepszyć własną sprawność, jednak nie masz chwili ani koncepcji na dodatkową aktywność, przerzuć się na jednoślad - idź tutaj. Wielu z nas co dnia musi jeździć do pracy lub szkoły, dlatego warto odłożyć auto i wysilić się trochę w czasie pedałowania. Posiadamy do dyspozycji różne opcje, rower na zamówienie, kolarzówkę, miejski. Ta ostatnia opcja będzie najciekawsza jeżeli mieszkasz w dużym mieście. Możesz zamówić sobie wehikuł typu single speed. będzie to rodzaj miejskiego jednośladu, który zupełnie pozbawiony jest przerzutek. Dzięki czemu jest znacznie lżejszy, a także tańszy. Niestety single speed nie przyda się do miasta mocno górzystego, bowiem ciężko będzie pokonać nam większe wzniesienia. Jednak w przewadze miast będzie nam służyć bardzo dobrze. Jest również mniej podatny na różne zepsucia, bowiem ma mniej skomplikowaną budowę.

Spodobał Ci się ten artykuł? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tutaj - ta witryna dresy męskie duże rozmiary także na pewno wpadnie Ci w oko.

Można zlecić ten rower na zamówienie, jeśli w twoim lokalnym salonie go nie sprzedają. Jednak w dużych miastach, takich jak Wrocław czy Gdańsk, gdzie ukształtowanie terenu jest płaskie, w większości salonów można kupić model tego rodzaju. Dzięki temu, że jest bardzo lekki, nada się szczególnie dla pań, które muszą wnosić swój rower kilka pięter do domu.


Chcesz być w formie? Zaopatrz się w jednoślad.

Więcej:Jeżeli masz zamiar jeździć nim po mieście, najwłaściwszą alternatywą będzie taki typu single speed. Jest bardzo lekki, niedrogi, stabilny, a także dzięki temu, że brak mu przerzutek, można na nim mocno potrenować.