Urządzenie wc publicznych

Użycie coraz to nowszych technik dotyczy wszystkich sfer naszego życia. Najnowocześniejsze narzędzia pojawiają się też w toaletach. Dozowniki ręczników papierowych i suszarki do rąk zabierają drogocenną przestrzeń w szaletach zbiorowych.


Toaleta
Author: Brian Kelley
Source: http://www.flickr.com
Dzięki użyciu suszarki do rąk Dyson Airblade - suszarki do rąk dyson airblade (suszarki do rąk dyson airblade) - niekonieczne jest pomocnicze miejsce do osuszania rąk. Odmienne procedury suszenia rąk są drogie w eksploatacji. Ręczniki papierowe należy bez ustanku dodawać i utylizować. Większość innych suszarek do rąk funkcjonuje wolno, a sporo z nich używa grzejnik, jaki jest przyczyną sporego zużycia energii. Suszarka do rąk Dyson Airblade wysyła mniejszą ilość dwutlenku węgla, co pozytywnie wpływa na środowisko. Suszarka ma wzmocnioną budowę, co umożliwia bardzo długi okres eksploatacji.

Obudowa jest odporna zarówno na działania mechaniczne, fizyczne i chemiczne. Jednym z najlepszych walorów suszarek Dyson Airblade jest ich wielka higieniczność. Dzięki dzisiejszym podejściom można osuszyć dłonie wprost przy umywalce. Woda nie kapie z mokrych rąk na podłogę, co zapewnia zabezpieczenie i komfort.

Natomiast sama czynność osuszania tą metodą trwa tylko 12 sekund. Dyson Airblade wygląda elegancko dzięki obudowie sporządzonej ze stali nierdzewnej. Najistotniejsze detale pomagające w zachowaniu czystości rąk znajdują się w pojedynczym urządzeniu. W tym miejscu zarówno przepływ wody, jak i powietrza sterowany jest bezdotykowo, dzięki obecnym sensorom na podczerwień.

Równa nawierzchnia dyson airblade skonstruowana jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu upraszcza utrzymanie sprzętu w schludności. Nie trzeba niczego dotykać, odkręcać, naciskać. To ergonomiczne i w pełni ekonomiczne wyjście. Transfer wody i powietrza jest kontrolowany za pomocą receptorów, nie trzeba zatem odkręcać kurków, ani przyciskać przycisków.

Zmyślne sensory na podczerwień emitują światło, ażeby szczegółowo określić umieszczenie rąk. System elektroniczny dyson airblade (w ofercie ) analizuje te informacje i pobudza odpowiedni transfer wody, czy też powietrza.