ciała

Nowe ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji oczu

rozwiązanie
Zaliczasz się do licznego grona kobiet, jakie mają dosyć trucia swojego ciała nie tylko od środka, ale również od zewnątrz? Czy twoja skóra nie toleruje naszpikowanych substancjami chemicznymi kosmetyków? Mogłabyś w ogóle zaprzestać używania choćby pomadki do ust? Na pewno nie, a my się z tobą zgadzamy.


Na całe szczęście na krajowym rynku kosmetyków znajdziemy dosyć liczną już gamę kosmetyków ekologicznych, które w swoim składzie nie zawierają większej ilości chemicznie syntezowanych związków, natomiast jak najwięcej produktów ekologicznych, czyli dostępnych w środowisku naturalnym.

Jakie właściwości ma bergamotka? Czemu opłaca się wypróbować w jaki sposób wpływają na nas kosmetyki pochodzenia naturalnego?

kosmetyki
Author: Ruth Johnston
Source: http://www.flickr.com
Dziś już większa ilość osób poszukuje kosmetyków, które posiadają skład zbliżony do naturalnego. Firmy również zwracają się w kierunku tych naturalnych specyfików, widząc spore na nie zapotrzebowanie.


Podczas produkcji używa się nie jedynie naszych rodzimych roślin, natomiast także sporo takich, które kojarzą się dość egzotycznie.