ciała

Nowe ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji oczu

rozwiązanie
Jesteś jedną z wielu pań, które mają dosyć trucia swojego ciała nie tylko od środka, ale także od zewnątrz? Albo twa skóra nie akceptuje nadzianych konserwantami kosmetyków? Mogłabyś kompletnie zaprzestać używania choćby pomadki do ust? Na sto procent nie, a my się z tobą zgadzamy.


Na całe szczęście na naszym rynku kosmetyków znajdziesz dosyć liczną obecnie paletę kosmetyków ekologicznych, jakie w swym składzie nie posiadają większej ilości chemicznie syntezowanych związków, a jak najwięcej związków ekologicznych, to jest dostępnych w przyrodzie.

Jakie właściwości ma bergamotka? Czemu opłaca się wypróbować w jaki sposób wpływają na nas kosmetyki pochodzenia naturalnego?

kosmetyki
Author: Ruth Johnston
Source: http://www.flickr.com
Dziś coraz więcej ludzi poszukuje kosmetyków, jakie posiadają skład zbliżony do naturalnego. Firmy również zwracają się w kierunku tych naturalnych specyfików, widząc spore na takie rzeczy zapotrzebowanie.


Podczas produkcji używa się nie jedynie tych najbardziej polskich roślin, jednak również sporo takich, które kojarzą się dosyć egzotycznie.