Każdy dowód miłości jest wzruszający — możemy przykładowo wręczyć kubki o miłosnej tematyce

  • Posted on: 6 July 2018
  • By: addmean
Kiedy jesteśmy zakochani, to pragniemy okazywać nasze uczucie wszędzie i wszystkim. Można na przykład zamówić dwa kubki dla zakochanych.


Wózek inwalidzki
Source: http://sxc.hu/


Zakochani mają ochotę obdarowywać niemal codziennie ukochaną osobę różnymi drobiazgami, by zobaczyć radość na jej buzi. Nie zostawiają dawania prezentów jedynie na duże okazje typu urodziny oraz rocznice. Chcą sprawiać radość każdego dnia. Można dla przykładu nabyć dwa kubki w kształcie serca. Fajnie byłoby, gdyby się one uzupełniały — czyli, gdyby dało się je złączyć. Wtedy będą wyglądać jak złączone na zawsze serca tych, do których należą. Na niektórych kubkach widnieją także profile twarzy z ustami. Kiedy złączy się oba kubki, to twarze wyglądają tak, jakby się całowały. Można jednak zrezygnować z tego motywu i po prostu zlecić nadruk na kubkach naszego ulubionego zdjęcia czy imienia drugiej połówki. Pewne kubki oprócz tego, że mają kształt serca, to ekstra mają jeszcze ucho w identycznym kształcie. Takie kubki (Kubki < wejdź... ten odnośnik) wyglądają po prostu rewelacyjnie. Posiadając taki kubek, stale będziemy pamiętać o ukochanej osobie. To bardzo miła sprawa. Z tego powodu tego rodzaju podarunki należy zrobić bez uprzedzenia oraz bez specjalnej okazji. Tym bardziej że kubki (strona firmy DECOSALON < wejdź... ten odnośnik) nie należą do kosztownych prezentów. Da się je bez trudności zamówić w sieci.
Pamiętajmy tylko o tym, żeby na przykład nie wybrać koloru kubka, którego nasza druga połowa nie trawi. Wówczas podarunek na pewno nie przypadnie jej do gustu. A tak w ogóle, to jest to prezent idealny.