Reklama na telebimie – co proponują firmy specjalizujące się w tego typu multimediach?

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
Telebimy to forma reklamy obecna na rynku już od jakiegoś czasu. Choć nie wzbudza już takiego zainteresowania jak niegdyś, gdy tylko się pojawiła, to stale gwarantuje duże efekty i wpływa na zysk przedsiębiorców, stawiających na reklamę na ekranach diodowych. Co proponują nam firmy zajmujące się tego rodzaju multimediami?
billboardy oraz telebimy reklamowe
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim – dobrej jakości reklamy, które emitowane są 24 godziny na dobę albo od godzin rannych do późnych godzin wieczornych. Dzięki wyraźnym ekranom, efektom świetlnym, dynamicznemu przekazowi oraz kontrastowym barwom przyciągają uwagę kierowców oraz przechodniów, którzy mogą spojrzeć na nie, będąc na światłach bądź czekając na rondzie na sposobność wyjazdu. Istotne, by tego typu reklama nie była przepełniona informacjami, ponieważ potencjalni klienci mają moment, by zapamiętać przekaz i samemu poszukać oferty, w razie gdy bardziej się nią zainteresują. Po drugie, sprawdzone firmy wynajmujące telebimy oferują najlepsze lokalizacje w mieście oraz poza nim. Ulokowanie telebimu jest bowiem jednym z nadrzędnych elementów oddziałujących na jego sukces - telebimy w Brodnicy. Telebim powinien być powieszony np. w centrum miasta, przez jakie co dzień przechodzi lub przejeżdża dużo osób. Chociaż się spieszą, niewątpliwie zwrócą uwagę na dynamiczną reklamę. Plakaty już nie budzą żadnych emocji, a na telebimie za każdym razem można czymś zaskoczyć - jako że obraz jest ruchomy, wystarczy wymyślić ciekawą animację z chwytliwymi hasłami. Firmy zwykle oferują kilka ekranów umiejscowionych w wielu częściach miasta. Można wynająć jeden albo każdy z nich. Co ważne, często można w takiej firmie także zlecić zrobienie reklamy. Pracownicy w nich zatrudnieni znakomicie zdają sobie sprawę, co ma wpływ na uzyskanie najlepszych efektów.



Telebimy nocą
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Bezsprzeczną zaletą telebimów jest możliwość wyświetlania reklam również w czasie niekorzystnej pogody. Telebim jest odporny na działanie niesprzyjających czynników pogodowych, lecz dobrze jest sprawdzić czy zastosowane są dodatkowe zabezpieczenia, jeśli pogoda byłaby naprawdę kiepska.Jeżeli chciałbyś zaznajomić się z ulubionymi ofertami reklamowymi, najlepiej jest znaleźć propozycje w sieci i zdecydować się na taką, która będzie spełniać potrzeby klienta - .