Reklamowanie produktu na dużym ekranie

  • Posted on: 19 July 2018
  • By: addmean
Prawidłowo zaplanowana kampania reklamowa to zapewniony sukces jakiejkolwiek firmy, niezależnie od tego, czy jest już na rynku, czy jest to nowo powstająca jednostka. Komunikat reklamowy nadawany za pomocą telebimu w najwyższym stopniu zapada w pamięci ewentualnego klienta.

Telebim
Author: 7 w d
Source: http://www.flickr.com
Telebim Gdynia Chwaszczyńska to wysokiej kategorii urządzenie służących do przekazu informacji o produkcie, czy też usłudze dla dużego grona adresatów. Dzięki zastosowaniu specjalnych diod LED jest to wyłączna technika, która zezwala na emisję filmu wysokiej jakości przy zachowaniu idealnej widzialności w dowolnych warunkach atmosferycznych. Jedynie owa technika pozwala zwyciężyć oświetlenie słoneczne, co czyni obraz świetnie widoczny w świetle dziennym.

Reklama na telebimie to niezliczone potencjały kreacji, obszerna kolorystyka, duże kontrasty, a przede wszystkim dynamika obrazu umożliwia użycie niezwykle oryginalnego przesyłu reklamowego. Telebim Gdynia Chwaszczyńska pozwala na wykorzystanie dowolnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego - oferta wynajmu telebimów.

Reklama na telebimie nie tylko szybko i efektywnie dochodzi do możliwych klientów, ale również wartości jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele niższe.
Kluczowe atuty reklamy na telebimie, to skuteczne i masowe dotarcie z informacją do potencjalnych konsumentów, nadzwyczaj atrakcyjna i nowoczesna technologia ekspozycji, podniesienie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, lub wyrobu, oraz sposobność aktualizacji informacji w okresie trwania kampanii.

Prezentacja reklamy wyrobu na telebimach to najbardziej skuteczna postać reklamy zewnętrznej. Obraz jest dużo lepiej utrwalany niż zwykły obraz bilboardowy. Wykazano, że reklama wyrobu wyświetlanego na telebimach w dużym stopniu przyczyniła się do wzrostu sprzedaży.

Nadzwyczaj istotne jest także umieszczenie telebimu. W ruchliwych lokalizacjach jest większa możność zapamiętania obrazu przez większą grupę prawdopodobnych interesantów. Stosownym miejscem mogą być główne ulice miast, lub otoczenia ogromnych centrów handlowych.