kreacja

Czy myślałyśmy by zakupić kolorowe buty?

kobieta, buty, szpilki
Author: Mario Antonio Pena Zapatería
Source: http://www.flickr.com
Sporo mamy szansę odmienić dobierając właściwe buty

Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że bardzo dużo mamy szansę dodawać do kreacji, jeżeli tylko dopasujemy do niej właściwe buty. Nigdzie nie jest przykazane, że powinniśmy nabywać jedynie buty o przygaszonych i ciemnych barwach, które będą pasować właściwie do wszystkiego. Możemy tutaj trochę zaszaleć i warto to robić, gdyż może się okazać, że sam wybór idealnych butów sprawi, że nasza stylizacja będzie nieprawdopodobna.

Lubisz pomysłowe stylizacje? Kup ubrania handmade

Tunika
Author: Avando PR
Source: Avando PR
Aktualnie coraz więcej osób odchodzi od zakupów ubrań w sklepach sieciowych, szukając bardziej osobliwych stylizacji, które podkreślą ich charakter. Świetne rozwiązanie to ubrania handmade, jakie wyprodukowane są z najlepszej jakości materiałów oraz zdecydowanie lepiej wykonane niż w sklepach stawiających na masową produkcję. Ubrania hadnmade zapewniają bogaty wybór kreacji, od wszelakiego typu sukienek, przez tuniki, podkoszulki, kurtki oraz płaszcze.

W co ubrać dziecko na uroczystość chrztu? Podpowiadamy czym się sugerować przy kupnie ubranka dla chłopca a czym dla dziewczynki!

ubrana do chrztu dla niemowląt
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Chrzest jest pierwszą ważną uroczystością w życiu malutkiego dziecka. W tym dniu to właśnie ono jest w centrum uwagi całej rodziny i zaproszonych znajomych. Dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby chwila ta była podniosła.