kreacja

Lubisz pomysłowe stylizacje? Kup ubrania handmade

Tunika
Author: Avando PR
Source: Avando PR
Teraz coraz więcej ludzi odchodzi od zakupów odzieży w sieciówkach, szukając bardziej osobliwych stylizacji, jakie wyeksponują ich charakter. Znakomite rozwiązanie to ubrania handmade, jakie uszyte są z najlepszej jakości tkanin i o wiele lepiej wykonane aniżeli w sklepach kładących nacisk na masową produkcję. Ubrania hadnmade gwarantują różnorodny wybór kreacji, od wszelkiego typu sukienek, przez tuniki, koszulki, kurtki oraz okrycia wierzchnie.

Czy myślałyśmy by zakupić kolorowe buty?

kobieta, buty, szpilki
Author: Mario Antonio Pena Zapatería
Source: http://www.flickr.com
Sporo mamy szansę odmienić dobierając właściwe buty

Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że bardzo dużo mamy szansę dodawać do kreacji, jeżeli tylko dopasujemy do niej właściwe buty. Nigdzie nie jest przykazane, że powinniśmy nabywać jedynie buty o przygaszonych i ciemnych barwach, które będą pasować właściwie do wszystkiego. Możemy tutaj trochę zaszaleć i warto to robić, gdyż może się okazać, że sam wybór idealnych butów sprawi, że nasza stylizacja będzie nieprawdopodobna.

W co ubrać dziecko na uroczystość chrztu? Podpowiadamy czym się sugerować przy kupnie ubranka dla chłopca a czym dla dziewczynki!

ubrana do chrztu dla niemowląt
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Chrzest jest pierwszą ważną uroczystością w życiu malutkiego dziecka. W tym dniu to właśnie ono jest w centrum uwagi całej rodziny i zaproszonych znajomych. Dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby chwila ta była podniosła.