odżywki

Z zapałem po zdrowie!

Ciesz się latem smukłą sylwetką!
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Różne są motywy uprawiania sportu. Jogging, pływanie, jazda na rowerze to sporty mające znaczenie przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą i zdrowie i troskę o dobry wygląd. Zaś przyjemność to zasadniczy powód uprawiania futbolu czy Nordic Walkingu. Nieważne którą formę ruchu wybierzemy, ważne by na stałe zagościł w naszym życiu. Musimy zatem wybrać taką, która zapewni nam największą frajdę.

Zaskocz wszystkich swoją sprawnością!

jogging na plaży
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Różne są powody uprawiania sportu. Jogging, basen, jazda na rowerze to sporty uprawiane przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą i zdrowie i dbałość o sylwetkę. Zaś przyjemność to zasadniczy powód uprawiania piłki nożnej czy turystyki pieszej. Nieważne którą formę ruchu wybierzemy, ważne by na stałe zagościł w naszym życiu. Musimy w związku z tym wybrać taką, która da nam najwięcej radości.

Jaki szampon zastosować do włosów farbowanych? Oto kilka podpowiedzi naszych specjalistów

Półka w drogerii
Author: Sten Dueland
Source: http://www.flickr.com
Kiedy jesteś kobietą, niewątpliwie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielce ważna jest właściwa pielęgnacja włosów. Jeśli nie zapewnisz swoim włosom wszystkich niezbędnych składników i nie wybierzesz odpowiedniego szamponu i pasującej do niego odżywki, wówczas niestety nie będziesz mogła cieszyć się olśniewającą fryzurą - włosy bowiem niezwykle szybko zaczynają reagować na wszelkie zmiany. Jak zatem właściwie zadbać o swoje włosy?

Sumplementy w sporcie - czy powinniśmy je stosować?

sportowiec
Author: MartialArtsNomad.com
Source: http://www.flickr.com
Izotoniki, glukoza, batoniki, specjalne koktajle - to tylko nieliczne ze znanych odżywek. Najczęściej mają postać tabletek, proszku lub płynu. Dodają energii, odżywiają i dla wielu są nieocenionym wspomagaczem w trakcie treningu sportowego. Kiedy należy po nie sięgnąć i czy są bezpieczne dla zdrowia?

Odżywki dla sportowców – czy ich stosowanie jest bezpieczne? - Przeczytaj jakie powinny być najlepsze odżywki!

kulturysta
Author: Kasey Eriksen
Source: http://www.flickr.com
Czy warto sięgać po odżywki dla osób uprawiających sport? Czy ich używanie jest bezpieczne? To pytania, które na pewno zadaje sobie niemało osób nim zdecyduje się zacząć je stosować.