odżywki

Jaki szampon zastosować do włosów farbowanych? Oto kilka podpowiedzi naszych specjalistów

Półka w drogerii
Author: Sten Dueland
Source: http://www.flickr.com
Kiedy jesteś kobietą, niewątpliwie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielce ważna jest właściwa pielęgnacja włosów. Jeśli nie zapewnisz swoim włosom wszystkich niezbędnych składników i nie wybierzesz odpowiedniego szamponu i pasującej do niego odżywki, wówczas niestety nie będziesz mogła cieszyć się olśniewającą fryzurą - włosy bowiem niezwykle szybko zaczynają reagować na wszelkie zmiany. Jak zatem właściwie zadbać o swoje włosy?

Sumplementy w sporcie - czy powinniśmy je stosować?

sportowiec
Author: MartialArtsNomad.com
Source: http://www.flickr.com
Izotoniki, glukoza, batoniki, specjalne koktajle - to tylko nieliczne ze znanych odżywek. Najczęściej mają postać tabletek, proszku lub płynu. Dodają energii, odżywiają i dla wielu są nieocenionym wspomagaczem w trakcie treningu sportowego. Kiedy należy po nie sięgnąć i czy są bezpieczne dla zdrowia?

Z zapałem po zdrowie!

Ciesz się latem smukłą sylwetką!
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Różne są powody uprawiania aktywności fizycznej. Jogging, basen, jazda na rowerze to sporty uprawiane przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą i zdrowie i troskę o sylwetkę. Natomiast przyjemność to zasadniczy powód uprawiania piłki nożnej czy turystyki pieszej. Nieważne którą formę ruchu się zdecydujemy, istotne by na stałe zagościł w naszym życiu. Musimy w związku z tym wybrać taką, która da nam najwięcej radości.

Odżywki dla sportowców – czy ich stosowanie jest bezpieczne? - Przeczytaj jakie powinny być najlepsze odżywki!

kulturysta
Author: Kasey Eriksen
Source: http://www.flickr.com
Czy warto sięgać po odżywki dla osób uprawiających sport? Czy ich używanie jest bezpieczne? To pytania, które na pewno zadaje sobie niemało osób nim zdecyduje się zacząć je stosować.

Zaskocz wszystkich swoją sprawnością!

jogging na plaży
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Różne są powody uprawiania aktywności fizycznej. Bieganie, basen, jazda na rowerze to sporty uprawiane przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą przyjemne z pożytecznym: zdrowie i dbałość o dobry wygląd. Natomiast przyjemność to główny powód uprawiania futbolu czy Nordic Walkingu. Nieważne którą formę ruchu się zdecydujemy, ważne by systematycznie się ruszać. Musimy dlatego wybrać taką, która dostarczy nam największą frajdę.