port

Costa Brava i inne polecane miejsca

Gorące wakacje
Source: iiimillenium.pl
Wakacje czy to w zimie, czy latem dobrze jest planować z pewnym wyprzedzeniem albo nastawić się od razu na oferty last minute zaufanych biur podróży. Hiszpania jest kojarzona w wielu wypadkach z tańcami flamenco, pięknymi plażami i szeroko znanym hiszpańskim temperamentem.

W jakie ubranka dla naszych milusińskich warto inwestować?

chrzest
Author: Felix Padrosa Photography
Source: http://www.flickr.com
Pojawienie się na świecie potomka diametralnie zmienia życie. Świat staje na głowie. Maluch znajduje się w centrum uwagi, natomiast rodzice starają się dać swej pociesze wszystko, co najlepsze.


Niejednokrotnie inwestują w markowe ubranka dla dzieci.

Prekursorskie zabawki jako upominek dla dużych i małych dzieci.

rollercopter
Author: Carson Cap
Source: http://www.flickr.com
Wiecznym kłopotem przed zbliżającymi się uroczystościami staje się Wybór dobrego prezentu.Zazwyczaj zakup uzależniony jest od kwoty którą możemy na nią przeznaczyć. Technologia i standardy poszły wprawdzie tak do przodu, że u dołu prezentujemy tylko przykładowe gadżety mogące ulżyć przy wyborze.

Do czego służy fotelik samochodowy oraz w jakim miejscu się go sytuuje?

obiad
Author: Koo-di
Source: Koo-di
Jeżdżąc uliczkami własnych miejscowości czasami obserwujemy na oknach aut naklejkę z napisem w wariancie: "Adaś na pokładzie" lub "Ania w samochodzie. Cóż to znaczy? Nic innego niżeli to, że prowadzący taki pojazd kierowca dba o jego najmniejszego pasażera jak najlepiej potrafi.


Transportuje wszakże swoje dziecko, swoje kochane dziecko, któremu nie tylko powinien, ale także po prostu pragnie zapewnić jak największe bezpieczeństwo.

Jakie typy zabawek są ciekawym pomysłem na prezent dla dzieciaków? Z czego dziecko może się bardzo ucieszyć?

hurtownia zabawek
Author: Solis Invicti
Source: http://www.flickr.com
Wybierając się na urodziny do dzieci myślimy nad tym, jaki prezent można podarować. Chyba nie ma tego typu rzeczy, z jakiej dziecko cieszyłoby się w większym stopniu aniżeli z zabawek.

Jaki upominek zakupić dziecku z okazji Dnia Dziecka?

fotka - dziecko
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com
Dnia 1 czerwca wszystkie dzieciaki obchodzą swój dzień. Nie macie pomysłu co zakupić maluchowi? Opisujemy kilka swych propozycji.


Na sportowo. W dobie powszechnej komputeryzacji każda minuta, jaką nasza pociecha spędzi na świeżym powietrzu jest na wagę złota.