studia

Przekonaj się jakie kierunki studiów wskazane jest, aby wybrać aktualnie

logistyka
Author: NotrucksNolife
Source: http://www.flickr.com
Młodzi ludzie zdecydowanie nagminniej mają kłopot z wyborem stosownych studiów, gdyż niezwykle ciężko jest wyszukać robotę. W tej chwili na rynku pracy jest sporo osób, które posiadają tytuł magistra, jednak nie mogą otrzymać żadnego etatu. Przyczyną tego jest przede wszystkim sfinalizowanie studiów humanistycznych, bowiem te osoby chwilowo nie są potrzebne.

W jaki sposób dwudziestoletni zdolni polscy muzycy próbują zarobić na chleb

artystka grająca na ulicy
Author: Ryan Li
Source: http://www.flickr.com
Bycie artystą w obecnych czasach jest dość skomplikowane i tylko na pocieszenie można dodać, że z dużą dozą prawdopodobieństwa nigdy nie było. Uczęszczanie do średniej szkoły muzycznej wcale nie wróży świetlanej przyszłości na scenie - zazwyczaj kariera finalizuje się tym, że muzyk, który niegdyś z ogromną chęcią ćwiczył gamy, teraz nie wie nawet, gdzie leży jego mandolina.

A może by zostać panem magistrem

Student
Author: COM SALUD Agencia de comunicación
Source: http://www.flickr.com
Wiele ludzi kiedyś szło na studia, bo wolało uniknąć służby wojskowej. Obecnie wiele ludzi idzie na studia, bo nie wie, co ze sobą zrobić. Jednak jest również bardzo duże grono ludzi, którzy już w gimnazjum, a potem szkole średniej miały świadomość, czego oczekują od życia i poszli na studia, by móc rozwinąć wiedzę na temat swoich pasji.