stylizacja

Jakie istnieją preferencje odnośnie wybierania odzieży? Jakie można wyróżnić grupy?

ubrania
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Moda jaka jest każdy wie, lub chociaż stara się to robić, by zrozumieć wszelkie nowe trendy. Niestety, jak się okazuje nie jest to tak proste, więc z tego powodu występują różne nieporozumienia, niektórzy twierdzą, że modnym trzeba być w każdej sytuacji, inne wręcz przeciwnie, iż to wymysł mediów, które kreują różnego rodzaju trendy, a ludzie to zwyczajnie podłapują. Gdzie znajduje się prawda?

Czy myślałyśmy by zakupić kolorowe buty?

kobieta, buty, szpilki
Author: Mario Antonio Pena Zapatería
Source: http://www.flickr.com
Sporo mamy szansę odmienić dobierając właściwe buty

Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że bardzo dużo mamy szansę dodawać do kreacji, jeżeli tylko dopasujemy do niej właściwe buty. Nigdzie nie jest przykazane, że powinniśmy nabywać jedynie buty o przygaszonych i ciemnych barwach, które będą pasować właściwie do wszystkiego. Możemy tutaj trochę zaszaleć i warto to robić, gdyż może się okazać, że sam wybór idealnych butów sprawi, że nasza stylizacja będzie nieprawdopodobna.

Dostosowanie skarpet do innych części garderoby i na specjalne okazje

skarpety sportowe
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wiele ludzi niszczy swój dobry wygląd doborem nieodpowiednich skarpet. Złe, bądź co gorsza znoszone, sprane skarpety potrafią całkiem zniszczyć niejedną, w pełni niezłą stylizację. Problem ten dotyczy przede wszystkim mężczyzn, albowiem oni ów składnik ubioru wpisany mają niemalże w powszedni strój. Musimy sobie uzmysłowić, że dobierając skarpetki do garderoby, jesteśmy zmuszeni kierować się fasonem i barwą spodni, a już na pewno obuwiem.

W co powinno się uzupełnić naszą garderobę na jesienne miesiące, co jest wygodne?

buty na jesień
Author: Michael Pollak
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas wyjątkowo doskonale wie, że nasz indywidualny wizerunek jest w stanie wywrzeć wpływ na mnóstwo sytuacji w ciągu naszego życia. W związku z takim stanem spraw czynimy z naszej strony każde wysiłki, aby w życiowych momentach móc prezentować się możliwie jak najlepiej. Powinno się niemniej jednak pewnie przyznać, że zrealizowanie takiego postulatu w praktyce pod żadnym pozorem nie nadciąga nam łatwo.

męska elegancja

Męski skórzany pasek
Source: http://koszule-meskie.sklep.pl
Istnieją składniki męskiej konfekcji, które nigdy nie wyjdą z mody. Jednym z nich bez wątpliwości jest koszula. Klasyczne białe, błękitne, bądź koszule slim fit przydają się na wszystkie okazje. Ich zdumiewającą wartością jest uniwersalność. Skrupulatny, dostosowany do pory dnia i okoliczności ubiór, świadczy o zamiłowaniu do porządku, estetyki, zapewnia wyśmienite samopoczucie, jest wyznacznikiem poszanowania godności własnej i innych.