ulotka

Układ graficzny produktu to zwycięstwio większej części teraźniejszych towarów.

ulotki
Author: Paul Stainthorp
Source: http://www.flickr.com
O zwycięstwie większości współczesnych konceptów istotny wpływ ma wzorzec graficzny produktu. Grafikę wykorzystuje się niemal wszędzie. Przekazy telewizyjne, projekty multimedialne, prasa, biznes,działalność edukacyjna. Odpowiednie wybranie barw i harmonijne złożenie ich we właściwe ramy potraf i dać znaczną przewagę nad konkurencją. W przypadku działań promocyjnych niezwykle istotna jest ulotka. Projektowanie ulotek nie jest przedsięwzięciem prostym, trzeba mieć w tej dziedzinie dużą ilość doświadczenia, by wiedzieć w jakiej tematyce jakimi barwami operować .

Gazetki promocyjne trzeba wrzucać do skrzynek

gazetki promocyjne
Source: freepik.com
Jeśli w jednej miejscowości jest kilka sklepów, to będą one zajadle walczyły o kontrahenta. Dlatego nie może nas dziwić to, że co jakiś czas informują one o jakiejś nowej promocji, obok której po prostu nie możemy przejść obojętnie. To właśnie powoduje, że co jakiś czas do skrzynek mieszkańców wpadają różne ulotki z danymi o okazji, a ponieważ każdy sklep ma własne, to siedząc w mieszkaniu oraz oglądając je na spokojnie, kontrahenci mogą określić, w jakie miejsce najlepiej będzie wybrać się na sprawunki, tak by zakupić wszystko jak najtaniej i najlepiej jeszcze bez konieczności zachodzenia do paru przeróżnych sklepów.

Informacje reklamowe w sieci internetowej nie mogą zastąpić druku! Przynajmniej jeszcze nie teraz

Baner reklamowy
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
W dobie digitalizacji wszelkiego typu treści non stop zadajemy sobie pytanie, czy zapis ich w wersji papierowej jest nam jeszcze przydatny? W podróż, zamiast czterech powieści, zabieramy tablet z pełną biblioteką. Czytanie gazet częstokrotnie zastępujemy obserwowaniem witryn informacyjnych. Niektórzy są lojalni wobec wydrukowanych pozycji. Czy jest szansa, by przestano korzystać z druku reklamowego?