zima

Kupujemy obuwie na zimową porę – co ma znaczenie?

kozaki
Author: Deichmann
Source: Deichmann
Wielkimi krokami nadchodzą zimowe miesiące – czas mrozóworaz opadów śniegu. Jeszcze przed drastycznymi spadkami temperatur dobrze jest zadbać o porządną kurtkę oraz obuwie. Kozaki na zimę skutecznie ochronią stopy przed zmarznięciem. Na co zwracać uwagę, przy ich kupnie?

Odświeżenie mieszkania? Odwiedź market z dodatkami do domu, a coś ciekawego na bank się znajdzie.

telefon
zima na bank nie jest porą roku, która powoduje, że jesteśmy skłonni do pracy i posiadamy duży zapał. Na nieszczęście większa część ludzi wówczas się rozleniwia , więc w późniejszym czasie trudno im wrócić do rzeczywistości.

Już dzisiaj zacznij planować wyjazd narciarski na przyszłą zimę!

Wyjazd narciarski
Author: fabianpimminger
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej osób zaczyna prowadzić aktywny styl życia. kultowa jest jazda na rolkach, nordic walking oraz sporty zespołowe. Dużo starszych osób każdego dnia wybiera się na poranny jogging albo na zajęcia dla seniorów. Jest to niesłychanie istotne, gdyż teraz wiele osób spędza długie godziny przy komputerze w pozycji siedzącej. Nie powinniśmy zaniedbywać aktywności fizycznej, albowiem tylko dzięki niej utrzymamy witalność przez długie lata.

Opony na lato i zimę – ciekawostki dla ciekawych

wymiana opon
Author: Bill Abbott
Source: http://www.flickr.com
„Zima znowu zaskoczyła drogowców” mawiają co roku Polacy, jednak coraz częściej chłód dziwi nie speców od utrzymania dróg a samych jeżdżących samochodami. Ostre zimy odeszły już w niepamięć, jednak temperatura na minusie i śliska nawierzchnia wciąż są przyczyną dużej ilości wypadków. Podczas zmieniających się warunków atmosferycznych jedną z najważniejszych spraw jest prawidłowy dobór opon.