Na co należy zwrócić uwagę w czasie zakupu myjki?

Czy nie sądzisz, że Twój mąż posiada w szafce za wiele tych uzyskiwanych w prezencie krawatów czy też spinek do krawata? Być może dobrym rozwiązaniem mogłoby być dać mu coś odmiennego, coś, co byłoby niejako lokatą, a co może dodatkowo zainspirować jego znajomych? Istnieje pewne urządzenie, które naprawdę nie jest drogie, a jakie z pewnością spowoduje uśmiech na twarzy Twojego kochanego wybranka.


Miej na uwadze, że tego typu myjka do użytku prywatnego nie musi być o bardzo dużym ciśnieniu - wystarczy taka, jaka generuje strumień wody o ciśnieniu do 150 barów.
opakowanie
Author: H. Michael Karshis
Source: http://www.flickr.com


myjka
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com


Jeśli jednak zamieszkujesz z partnerem gdzieś pod miastem oraz wiele poruszacie się samochodem po błotnistych, trudnych terenach, pomyśl lepiej nad myjką o trochę bardziej znaczącym ciśnieniu (od 150 do 500 barów). Przy pomocy tego typu myjki bez problemu zmyjesz trawę czy też olej.


Psiak
Author: Eselsmann™
Source: http://www.flickr.com


Kiedy kupujesz myjkę ciśnieniową, warto zwrócić uwagę na materiały, z których została ona wyprodukowana. Od tego, jakie były wykorzystane do produkcji elementów Urządzenia (pomp, tłoków i zaworów), zależeć będzie jego solidność. Jedną z najważniejszych części myjki jest głowica pompy. Mogłaby zostać ona wykonana z aluminium, mosiądzu albo tworzywa sztucznego. Najtrwalszym suroWCem jest mosiądz. Niestety, cena takiej myjki to minimum 2000 złotych.
Jeżeli nie będziesz wykorzystywać myjki bardzo często, urządzenie zaopatrzone w głowicę pompy zrobioną z aluminium czy też plastiku będzie wystarczające. Wiesz już, która myjka jest najlepsza, zatem nie czekaj zbyt długi czas oraz kup wybrankowi wspomniany prezent. Na pewno będzie Ci bardzo wdzięczny.