Czemu dobrze myć samochód aktywną pianą? Jakiego rodzaju zalety to zapewnia? O czym nie zapominać?

Bezdotykowe mycie pojazdu jest dzisiaj coraz popularniejsze, to bowiem bardzo skuteczna i wygodna metoda usuwania zabrudzeń bez ryzyka, iż uszkodzimy lakier.
By jednak było to możliwe, powinniśmy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów, które z pewnością ułatwiają nam taką pracę.


klient
Author: Alan Stanton
Source: http://www.flickr.com


Aktywną pianę powinno się wykorzystywać podczas bezdotykowego mycia auta, i to najistotniejszych komponentów, czyli karoserii, ale też elementów plastikowych czy chromowanych.

Czy posiadasz kłopot z odnalezieniem ciekawych informacji na prezentowany wątek? Jeżeli tak, to nie martw się, tylko prześledź treść, a z pewnością się nie rozczarujesz.

Co ważne, jest całkowicie bezpieczna dla lakieru, zwłaszcza że aplikuje się ją przy pomocy myjki ciśnieniowej, więc ryzyko uszkodzeń jest ograniczone do minimum. Istotne jest także to, że składniki które znajdują się w środku myjącym działają zabezpieczająco na karoserię przed kolejnym zabrudzeniem lub szkodliwym wpływem promieni UV.


akcesoria
Author: Sport-shop.pl


Powinniśmy ją regularnie używać, gdyż wtedy jest pewność, że utrzymamy karoserię w idealnym stanie. Aby tak umyć pojazd dobrze zaopatrzyć się też w tego rodzaju urządzenie jaki pianownica, co oznacza pistolet albo dyszę do piany. Jest to małe urządzenie wyposażone w zbiornik, jakie wygląda trochę jak spryskiwacz do kwiatów. Należy podłączyć je do myjki ciśnieniowej, choć jesteśmy w stanie również do kompresora.
Większość pianownic posiada regulowanie kąta padania strumienia wody, a jednocześnie ilość podawanej chemii, więc praca z tym urządzeniem jest rzeczywiście komfortowa i zalecana każdemu.

Nie wstydź się - w poszukiwaniu interesującego Cię wpisu kontynuuj klikanie (http://www.eogniwa.pl/pl/c/Zawiesia-lancuchowe-do-kregow-betonowych/53) w kolejne linki. Po jakimś czasie na pewno wyszukasz coś ciekawego.

Warto pomyśleć o tej metodzie mycia samochodu, ponieważ to same pozytywy, czyste auto i bez zarysowań. Szczególnie też, iż sprzęt do tego czyszczenia nie kosztuje jakoś specjalnie dużo.