W ostatnich latach znane zrobiły się wśród kobiet (ale nie tylko) duże torby z różnymi designerskimi tematami

Jeszcze jakiś czas temu trendy były torebki z motywami z wielu turystycznych państw. W ten sposób osoba, która ją nosiła przekazywała niejako informację, gdzie była ostatnio na urlop lub jakie jest jej ukochane miejsce.


torba z kotem
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach moda przeobraża się niezwykle prędko. Obecnie wydaje się być modne coś, co już za jakiś czas będzie passe. Jedni podążają za modą, a pozostali twierdzą, że nie mają zamiaru być niewolnikami i kupują tylko to, co im się podoba. Jednakże, co by nie mówić, to często obecnie widoczna jest na mieście torba z kotem. Są one niekiedy mała, a czasami duże. Mają różne kolory. Niekiedy jest to para wtulonych w siebie kociaków patrzących na niebo, które wyglądają niemalże tak, jakby weszły na obraz Vincenta van Gogha. Niekiedy design bywa zupełnie inny, ponieważ mamy nadrukowaną dużą ilość niewielkich kotów, które robią zabawne miny. Pod każdym widnieje napis, który mówi o tym, jakie dana mina wyraża uczucie - szczęście, zadumę czy zniesmaczenie. Torby zazwyczaj mają w środku przegródki lub kieszenie na klucze czy telefon. Niekiedy zamykane są na napę czy zamek błyskawiczny. Również materiał, z którego zrobiona jest torba z kotem może być różny - niekiedy bywają to torby z filcu lub bawełny.
Trzeba nabywać takie torby, które w pewien sposób będą demonstrować nasze zainteresowania. Mamy możliwość mieć takich toreb kilka - co u damy jest rzeczą normalną i nikogo nie powinno dziwić. Wybór torby zależy od nastroju, pory roku czy ubioru.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie ekscytujący, to bez obaw zobacz też uwagi spod linku (https://www.swiatleku.pl/article/cala-prawda-o-oczyszczaniu-organizmu) - one również są godne Twojej uwagi.

/J]