Każdy prezes przedsiębiorstwa zdaje sobie sprawę z tego, że każdy sposób na promocję swego interesu jest mile widziany

Niestety nie każda spółka jest w stanie sobie pozwolić na reklamę w telewizji, ponieważ jest to związane z sporymi kosztami. Na ten rodzaj promocji mogą sobie pozwolić tylko wielkie oraz międzynarodowe korporacje.


Niewielkie lub lokalne spółki są zobligowane, by sobie radzić w inny sposób.


Lalka Winx
Author: luxymie
Source: http://www.flickr.com
Nie oznacza to jednak, że są z góry na przegranej pozycji. Najnormalniej w świecie posiadając mniej pieniędzy na promocję, muszą się wykazać zdwojoną kreatywnością. I tak są w stanie inwestować w zegarki lub koszulki z logo naszej firmy. Ostatnio szalenie popularne stały się też opaski silikonowe na rękę. Młodzi oszaleli na ich punkcie i niekiedy noszą po kilka sztuk jednocześnie. Niekiedy opaski mają wytłoczone hasła związane z ochroną zwierząt lub pomocą charytatywną. Czasami mają hasła motywujące do pracy i dążenia do wybranego celu. Mogą jednak posiadać również logo naszej spółki ze stroną www albo inną informacją - całość jest uzależniona od naszego projektu. Jeżeli ciekawią nas opaski silikonowe producent na pewno odpowie na wszystkie nasze zapytania. Pomoże również wybrać fajny model oraz formę nadruku, jeśli tylko zapytamy o wskazówki. W zależności od wielkości zlecenia, na pewno będziemy w stanie dostać jakieś zniżki.


Biorąc pod uwagę, jak popularne są obecnie te opaski, z pewnością będzie to świetna metoda promocji swojej spółki. Najlepiej, by prócz naszego loga było tam także motywujące hasło, które przypadnie do gustu młodym ludziom na tyle, że zechcą naszą opaskę nosić codziennie.