Jak zakupić podarunek dla nastolatka?

Szukasz prezentu dla nastolatka z okazji urodzin a może pod choinkę? Chcesz, by prezent mu się spodobał ale jednocześnie był niedrogi? Niżej parę sugestii.


Zastanów się czym interesuje się młodzieniec? Albo co jest w modzie, albo coś co może zainicjować nowe zainteresowanie.
Mężczyźni
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com


Może >> www.domymax.pl/nasze-realizacje/rodzinne/ być to np. model aeroplanu do sklejania, albo gotowy samolot, który zapoczątkować może zainteresowanie aeronautyką? Dla nastolatki możesz kupić album, do jakiego wklejać będzie różne wycinki z czasopism dla przykładu na temat muzyki etc.


ogród
Author: Tikkurila
Source: Tikkurila


A może muzyczny podarunek dobrany do upodobań. Może to być jakaś wymarzona płyta, klasyczna gitara, lekcje muzyki, itd. Czy też bilet na występ jakiegoś ulubionego zespołu, na jaki możesz się wybrać z nastolatkiem.

Kliknij tutaj, aby przekonać się, co inny serwis udostępnił na taki temat. To z pewnością także Cię zainteresuje.

Jeśli znasz się na modzie nastolatków i umiesz wybrać coś, co spodoba się nastolatkowi, kup mu parę drobiazgów. Jeżeli nie jesteś pewna, zaproś córę na wspólne kupowanie. Będziesz wówczas mieć możliwość spędzenia czasu z dojrzewającą córą, poznania jej upodobań no a poza tym możecie mieć mnóstwo frajdy z takiego wypadu. Z dojrzewającym synem też możesz się wybrać na sprawunki, ale pozwól, ażeby on Ci wskazał sklepy, do jakich chce wejść, z reguły chłopcy nie przepadają za sprawunkami i wolą to załatwić prędko.


Rozmyślając o prezencie dla swego nastolatka weź pod uwagę sporty jakie lubi uprawiać.
Może syn pragnie nowych bucików do grania w piłkę, siatkówkę? Może córa potrzebuje nowych butów do joggingu? Albo możesz zakupić jakąś atrakcyjną torbę do szkoły? A może wielofunkcyjny scyzoryk?