Jak zakupić podarunek dla nastolatka?

Szukasz prezentu dla nastolatka z okazji urodzin a może pod choinkę? Chcesz, by prezent mu się spodobał ale jednocześnie był niedrogi? Niżej parę sugestii.


Zastanów się czym interesuje się młodzieniec? Albo co jest w modzie, albo coś co może zainicjować nowe zainteresowanie.


Mężczyźni
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com


Może >> www.domymax.pl/nasze-realizacje/rodzinne/ być to np. model aeroplanu do sklejania, albo gotowy samolot, który zapoczątkować może zainteresowanie aeronautyką? Dla nastolatki możesz kupić album, do jakiego wklejać będzie różne wycinki z czasopism dla przykładu na temat muzyki etc.


ogród
Author: Tikkurila
Source: Tikkurila


A może (czytaj resztę pod adresem) muzyczny podarunek dobrany do upodobań. Może to być jakaś wymarzona płyta, klasyczna gitara, lekcje muzyki, itd. Czy też bilet na występ jakiegoś ulubionego zespołu, na jaki możesz się wybrać z nastolatkiem. Jeśli znasz się na modzie nastolatków i umiesz wybrać coś, co spodoba się nastolatkowi, kup mu parę drobiazgów. Jeżeli nie jesteś pewna, zaproś córę na wspólne kupowanie. Będziesz wówczas mieć możliwość spędzenia czasu z dojrzewającą córą, poznania jej upodobań no a poza tym możecie mieć mnóstwo frajdy z takiego wypadu. Z dojrzewającym synem też możesz się wybrać na sprawunki, ale pozwól, ażeby on Ci wskazał sklepy, do jakich chce wejść, z reguły chłopcy nie przepadają za sprawunkami i wolą to załatwić prędko.
Rozmyślając o prezencie dla swego nastolatka weź pod uwagę sporty jakie lubi uprawiać.


Może syn pragnie nowych bucików do grania w piłkę, siatkówkę? Może córa potrzebuje nowych butów do joggingu? Albo możesz zakupić jakąś atrakcyjną torbę do szkoły? A może wielofunkcyjny scyzoryk?