Jakie narzędzia muszą mieć hale magazynowe?

W magazynach powinny być tego typu urządzenia, jakie ułatwiają pracę pracownikom magazynu. Narzędzia do rozpakowywania palet są niezwykle popularne w halach magazynowych i dzięki nim działalność magazynierów jest trochę lżejsza.


Maszyny, jakie są potrzebne do rozładowywania palet to depaletyzatory.


sport jako hobby
Author: Peter Mooney
Source: http://www.flickr.com


Zaczynają one linię technologiczną i dzięki swojemu automatycznemu funkcjonowaniu mogą wyręczyć w pracy pracowników linii. Sprawnie rozpakują kartony z towarami, a dzięki temu, że urządzenia (zobacz www.solitech.pl/pl/montaz-smd-tht.html) są łatwe w obsłudze, praca z nimi zalicza się do przyjemnych.

Czy na tej witrynie wyszukałeś wszelkie potrzebne treści? Jeżeli masz niedosyt, to namawiamy na kolejną. Wejdź w poniższy link i gotowe.

Każde urządzenie można dostosować do swych potrzeb i można je ustawiać w trybie automatycznym lub półautomatycznym. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu pudła będą rozładowane prędko i według zapotrzebowań klienta. Głównym zadaniem depaletyzatorów jest wypakowanie umieszczonych na paletach słoików czy też puszek. Podczas pracy narzędzie to nie uszkadza pudełek.


Depaletyzatory można podzielić na wysokie i niskie. Te wysokie mogłyby być stosowane na wysokościach powyżej dwóch tysięcy mm, a niskie na wysokości ok. tysiąca mm. Przyrządy automatyczne mogą służyć do rozładunku nowych pudełek z palet prosto na linię produkcyjną. Cały cykl odbywa się automatycznie, a magazynier może ograniczyć własny trud minimalnie. Sterowanie takim urządzeniem odbywa się przy pomocy specjalnego sterownika. Wydajność urządzenia jest bardzo znaczna i może wynieść do trzech warstw w ciągu jednej minuty. Naturalnie przy zachowaniu delikatnego rozładunku.
W skład takiego urządzenia wchodzi między innymi magazynek przekładek oraz platforma ręcznego odwijania folii. Depaletyzator wysoki może służyć także do rozładowywania lekkich butelek i posiada niezwykle wytrzymałą budowę.