W jaki sposób zaaranżować małą umywalnię?

Urządzenie małej toalety nie jest zadaniem łatwym, jednakże doskonale zaplanowana może być tak wygodna, jak i efektowna.


Łazienka o małej powierzchni stanowi prawdziwe wyzwanie.
moda
Author: Miran
Source: Akrobatka.pl


Uplanowanie wszystkich potrzebnych rynsztunków i efektowna aranżacja pomieszczenia przy maksymalnej gospodarności miejsca jest wyjątkowo trudna.

Zobacz tu, sprawdź ofertę kompensatory tkaninowe naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś ciekawego. Mamy bardzo niskie stawki, więc się nie rozczarujesz!

Tropem do sukcesu jest odpowiedni plan, który umożliwi spożytkowanie każdego centymetra przestrzeni.


Dobrym rozwiązaniem może się okazać przesuwna tafla z matowego szkła, jaka może być drzwiami kabiny prysznicowej albo ścianką przysłaniającą łazienkowe utensylia jak też pralkę. W kabinie zamiast standardowego brodzika zamontować możesz w podłodze odpływ. Natrysk zasłania się wyłącznie na czas ablucji, a otwarty zapewnia ponadprogramową powierzchnię do wygodnego korzystania z toalety. Podłogę wyposażyć możesz w elektryczną matę grzejną sterowaną termostatem. We wnęce obok prysznica schować można pralkę a także parę półek na ręczniki. półki ponad pralką można zasłonić przesuwnymi drzwiami. Oświetlenie można rozwiązać trójstopniowo. Blask padać może na całą umywalnię lub część kąpielową. W kabinie należy zamontować wodoodporną oprawę oświetleniową.


Chłodna, jasna kolorystyka, gładkie płytki z cienką fugą, ogromne lustro, dobre oświetlenie i ukryte skrytki: to zestaw podstawowych sztuczek, powiększających malutką toaletę.

Jeśli interesuje Cię ten temat, to odsyłam do witryny (http://infinitex.pl/plyty-wermikulitowe/), gdyż znajdziesz tam mnóstwo interesujących Cię tematów, które są tam opisane.

Obudowę instalacji sanitarnych wykorzystać można do stworzenia półki pod zwierciadłem.
Nieduża obła misa niech ładnie wystaje z obudowy mozaikowej (schować w niej możemy schowek na środki czystości). Mozaika świetnie prezentuje swe odcienie na tle gładkich beżowych płytek.