Jak duże mogłyby okazać się dziecięce maskotki i z czego mogą zostać wyprodukowane?

Dzieciństwo to śliczny oraz beztroski okres czasu, gdy nasze pociechy powinny podczas zabawy poznawać otaczający świat i w ten sposób badać m.in. przeróżne rośliny czy zwierzęta.
moja łazienka
Author: Magnus Hagdorn
Source: http://www.flickr.com


Mogą robić to przez zabawę przedmiotami wykonanymi na wzór różnorodnych zwierząt domowych czy też gospodarskich.


Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej
Author: Fotolia
Source: Fotolia


Jedną z najpopularniejszych zabawek tego typu jest wykonany z pluszu konik, na który można by nawet wsiąść. Nikt nie powiedział, że np. taki koń musi być wielkości 20-30 centymetrów. Podobnie dobrze może posiadać ok. metra długości i nie musi być w pozycji siedzącej, ani stać, lecz leżeć. W taki sposób, aby trzy bądź czteroletnie dziecko było w stanie po prostu usiąść na grzbiecie. Jeśli Twoje potomstwo chciałoby, żeby w jego domu była tak znaczna maskotka koń takiej wielkości także jest do kupienia w sklepach z zabawkami. Tego typu maskotka to doskonały towarzysz dla dowolnego dziecka, które mogłoby mieć przyjaciela przytulankę, z którą może choćby zasnąć. Takie zabawki nigdy nie muszą zostać wyprodukowane z pluszu, to tylko jeden z mnóstwa materiałów, jaki służy do wyprodukowania maskotek. Podobnie często stosowanym materiałem jest np. poliester.


maskotka koń
Author: MM Collection
Source: MM Collection


Maskotki w postaci większego albo mniejszego konika to bardzo popularny wzór, dlatego też można by zakupić tego typu zabawkę w niemalże każdym kolorze i o różnorodnym szczeblu podobieństwa do prawdziwego zwierzęcia. Od bardzo realistycznie odwzorowanych zabawek, do takich, które posiadają niespotykanie króciutkie nogi.
Nie trzeba jednak tracić z pamięci, że zabawki powinny służyć rozwijaniu wyobraźni naszych smyków. ceny tego typu maskotek nie są wygórowane, oscylują w granicach od kilku do kilkuset złotych, w zależności od wielkości czy użytego surowca.