Jakie mogłyby być typy ofert i czym się one cechują?

Firmy mają dla swych pracowników różne oferty, które mogą tyczyć się np. kursów podnoszących kwalifikacje. Przedsiębiorstwa telekomunikacyjne czy też medyczne proponują swym zatrudnionym różne pakiety, z których mógłby skorzystać nie tylko członek personelu, ale i cała jego rodzina.


Panele podłogowe z kolekcji Artria
Author: Witex
Source: Witex


Oferta medyczna dla firm jest bardzo istotnym i cenionym profitem pracowniczym. Znane jest, że żeby wszystkie projekty były prędko wykonywane, niezbędny jest do tego dobry personel. Jeśli ktoś prowadzi średniej wielkości przedsiębiorstwo oraz zależy jemu na lojalnych i zdrowych pracownikach, to mógłby zaciekawić się ofertą medyczną dla swych członków personelu. Zatrudniony ma do wyboru kilka zestawów realizowanych w ramach danej opcji. PracodaWCa płaci za członka personelu niższy abonament, natomiast pracownik dopłaca tylko małe sumy za zrealizowanie wizyty. Jest wtedy dostęp do dużej sieci placówek zdrowotnych na terenie całej Polski. Co istotne, z takiego pakietu zdrowotnego mogłaby skorzystać też rodzina pracownika. Wygodne dla klientów tego pakietu może być to, że odbieranie wyników badań oraz konsultacje z lekarzem mogą odbywać się przez internet. Nieistotne jest wtedy, że pracownik przebywa na urlopie albo wyjechał na wyjazd służbowy.


łóżka
Author: UGArdener
Source: http://www.flickr.com/


Spółki telekomunikacyjne także mają ciekawe (polecamy lampki nocne do sypialni) propozycje dla firm. Proponują różne telefony komórkowe z możliwością dostępu do internetu. Poza tym po zalogowaniu petent posiada pełny dostęp do informacji na swoim koncie.
Operatorzy oferują proste doładowanie smartfona ze swojego rachunku bankowego oraz jednocześnie zyskuje się np. 20 procent więcej wartości samego doładowania. Można także sprawdzić kwoty rachunków i dokonać płatności on-line.