Nadmuchiwany zagłówek - najwspanialsza poduszka na dosłownie każdego rodzaju podróż!

Usłyszawszy na temat zagłówków w samochodzie widzimy przed oczami górną część siedzenia, o którą opieramy głowę w czasie jazdy. Określeniem tym jednakże mianujemy nie jedynie te wbudowane w siedzenia elementy, lecz również te całkiem "ruchome", które posiadają za zadanie trzymać nasza własną głowę w pionie, przekazując jej komfort i więcej rozluźnienia nawet i w czasie długiej podróży.


ogląd - dom
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser
Author: YTONG MULTIPOR
Source: YTONG MULTIPOR


Niewiarygodnie często są one także używane najzwyczajniej jako poduszka no i to nie jedynie poprzez kierowcę.


Zagłówki są doskonałym wyjściem w dosłownie każdego typu podróży - nie jedynie tej samochodowej, ale również w czasie jazdy chociażby autobusem, czy nawet i lotu we wnętrzu samolotu. Kształt takiego zagłówka niewiarygodnie często jest określany jako swoisty "rogal", albowiem przypomina ten konkretny typ wypieku, szczególnie gdy już założymy go na szyję - ten konkretny kształt okala niemal całą jej powierzchnię, "otulając" ją tak, że jakkolwiek byśmy tak naprawdę nie poruszyli swoją głową posiadamy dla niej bardzo miękkie oparcie, które to bardzo często poza słowem "rogal" bywa również określane po prostu jako poduszka. Takiego typu zagłówki posiadają różne rozmiary oraz kształty - dość często także przypominają swoją postacią pluszaki, co zachęca dzieci do ich "przytulania" i nim się tak naprawdę zorientujemy nasze dziecko w czasie podróży zasypia. Wbrew wszelkim pozorom takiego typu zagłówki nie występują jedynie w "stałej" postaci, lecz również w wersji jeszcze bardziej "mobilnej", a więc wersji nadmuchiwanej.


Taki dmuchany zagłówek zajmuje tyle miejsca co nic no i mamy możliwość go mieć tak właściwie zawszy zaraz przy sobie - wystarczy go jedynie wyjąć, nadmuchać no i jesteśmy już "gotowi do podróży".

Jeżeli zainteresował Cię przedstawiony tu temat, to zobacz też oryginalny serwis - on również posiada ciekawe wiadomości.

Również one występują w różnych rozmiarach i kolorystykach więc na pewno odnajdziesz jakiś konkretny dla siebie.