Przyjście na świat potomka to najpiękniejszy moment w życiu wszystkich rodziców - oto na świat przyszedł ich niemowlaczek

Niejedna mama niezwykle kocha swe dziecko. Pragnie z nim spędzać niejedną wolną minutę i cieszyć się tym, że ma szansę spoglądać każdego dnia na rozwój swego szkraba.


Jednakże, urlop macierzyński może trwać zaledwie 12 miesięcy.
mieszkania
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com


czasami wydaje się, że to zbyt krótko. Niestety po tym okresie kobiety są zobligowane wrócić do pracy. Znaczna część z nich nie wyobraża sobie, żeby zostawić swą kruszyną na cały dzień z nianią lub w żłobku, poszukują zatem innego sposobu.

Potrzebne są Ci informacje na ten ciekawy temat? Zatem nie ociągaj się i wejdź do kolejnego artykułu - tam stworzyliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego.

części z nich udaje się wrócić do pracy na pół etatu. Wówczas doskonałym pomysłem będzie klub malucha. Jest to alternatywa dla żłobka, ponieważ przyjmowane są tu maluszki pomiędzy 12 miesiącem i 3 rokiem życia i tylko na 5 godzin każdego dnia. Dlatego jeżeli mama takiego berbecia pracuje kilka godzin dziennie, to będzie mieć czas jeszcze dojechać z biura i odebrać swój skarb przed upływem limitu czasowego. Klub malucha jest świetnym miejscem, gdzie nasz skarb może nawiązywać przyjaźnie z innymi maluchami.

Jeśli sądzisz, że nasz tekst jest godny uwagi, to kliknij także ten odnośnik - tak samo ciekawe materiały odnajdziesz w najświeższym wpisie (http://www.ipschool.pl/en/zlobek-wroclaw)!

Jest to bardzo ważne w rozwoju każdego dziecka. A 5 godzin to idealna granica, gdyż taki brzdąc potrzebuje także bliskości rodzicielki, gdyż w ten sposób pewnie się bezpiecznie. Wie wtedy co to miłość i akceptacja. Zatem taki wyważony podział dnia między spędzaniem kilku godzin z mamą oraz z przyjaciółmi wydaje się najlepszym rozwiązaniem.
Nawet jeżeli musimy wrócić do biura na więcej niż 4 godziny każdego dnia, to możemy poprosić swą mamę lub zaprzyjaźnioną sąsiadkę o odebrania dziecka z klubu oraz nakarmienie go zdrowym obiadem, nim nie wrócimy z pracy.