Każdy rodzic chce dla własnego dziecka wszystko, co dobre, ale przede wszystkim radosnego i bezpiecznego dorastania

Bezpieczeństwo dziecka często spędza matkom sen z powiek. Dlatego, kiedy nasza kruszyna zaczyna raczkować, a potem chodzić, instalujemy przeróżnego rodzaju blokady na szafkach kuchennych czy zabezpieczenia na kontaktach.


Gdy dziecko próbuje już chodzić jest to dla rodziców wielkie szczęście, ale także wyzwanie.
zabawka
Author: JD Hancock
Source: http://www.flickr.com


Muszą stale być obok swego maluszka, aby w razie konieczności pozbierać go, gdy upadnie. Niestety upadki są nieuchronne, ponieważ są elementem procesu uczenia się. Maluszek w pierwszym okresie chodzenia kocha chodzić boso. Jego stópki nie zachowują się jeszcze pewnie, więc każdy bucik go uwiera. Jednakże, po jakimś czasie powinniśmy zakładać mu paputki, aby jego stopa zdrowo się formowała. Pamiętajmy jednak, że każde maleństwo powinno mieć swoje paputki, a nie po starszym bracie, gdyż bucik musi dopasować się do kształtu jego stopy, a nie odwrotnie. Paputki dla maluszka muszą być niezwykle wygodne i zrobione z cienkiej skóry, by stopa się nie pociła. Powinny posiadać także antypoślizgową podeszwę, ponieważ wszyscy wiedzą, że maluszki uwielbiają biegać.

Niedawno została przygotowana nowa, niezwykle atrakcyjna oferta - żeby ją zobaczyć, kliknij tu i spójrz na stronę (https://www.dentystakaniak.pl/kontakt/) a z pewnością się nie zawiedziesz.

Pierwsze paputki ukochanego dziecka muszą być też sznurowane, by idealnie trzymały się stópek i aby nie SPAdały.
Tego rodzaju paputki zazwyczaj mają naszyte jakieś ładne wzorki, aby przyciągnąć uwagę naszego dziecka i aby chciało je zakładać.


Nie zapominajmy, aby kupować buciki najwyższej jakości, które posiadają certyfikat Unii Europejskiej.