Dlaczego banery reklamowe okazują się być aktualnie jedną z najbardziej popularnych form reklamy typu OOH?

Jedną z najbardziej popularnych aktualnie form reklamy typu Out of Home, jakie widzimy każdego dnia na ulicach dużej ilości miast, są wykonane z winylu lub materiałów tekstylnych. Mogą one zawierać przeróżne treści reklamowe dotyczące bądź to poszczególnych produktów albo przykładowo całych spółek.
płótno - sklep
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Te banery, które są wyprodukowane z winylu są najbardziej trwałe oraz wytrzymałe na złe warunki atmosferyczne. Te tekstylne z kolei można by nawet uprać, wyprasować czy też wystawić na mocne promieniowanie słoneczne. Mogłyby zostać one wytworzone z laminowanej tkaniny plandekowej. Od dawna cieszą się one znacznym zainteresowaniem nabywców, gdyż są bardzo uniwersalne, łatwe w przygotowaniu i zamontowaniu oraz samym transporcie.

Ten tekst Ci się podoba? To odwiedź serwis carmenere , a odnajdziesz więcej podobnych informacji, które też będą interesujące.

Takie banery można by w dowolny sposób dopasować do zapotrzebowań klientów. Warto powiedzieć, że mogłyby być one zaDrukowane z dwóch stron, co przy użyciu dobrych materiałów daje wyjątkowy efekt. Ich jakość gwarantuje doskonałe odwzorowanie oraz wyrazistość barw.


produktów
Author: Publink PR
Source: Publink PR


trendy
Author: Firing up the quattro....
Source: http://www.flickr.com


Czas realizacji zależy od wielu czynników (np. Rozmiaru reklamy, użytego materiału czy ilości zamawianych sztuk), jednak w niektórych przypadkach może wynosić nawet tylko kilkadziesiąt godzin. Tego typu banery mogłyby być zamocowane za pomocą specjalnej taśmy lub linek - wtedy na bokach banera znajdują się zabezpieczone przed pruciem otwory. Warto też wspomnieć, że nie jest to reklama droga, ponieważ jej cena może wynosić nawet poniżej dwieście zł.
Baner jest doskonałym wyjściem nawet dla stosunkowo małych firm, które mogłyby wspomniany nośnik reklamowy powiesić przykładowo na balkonie. Następną zaletą banerów z tekstyliów jest ich niska waga.