Jaka czapka dla bobasa?

W szafie malucha nie może zabraknąć czapeczki. Wysoko usytuowana w hierarchii ubranek, czapka dla noworodków ochrania malucha przed stratą ciepła (aż czterdzieści procent ciepła ucieka poprzez głowę).


kliknij tutaj
Author: thepeachpeddler
Source: http://www.flickr.com
Jaka musi być czapeczka dla noworodka?


Gorset wyszczuplający
Author: MITEX
Source: http://www.jagna.pl


Jaka czapka? Czapeczka musi znakomicie przylegać do głowy dziecka i posiadać specjalne osłonki na uszy (czapka-pilotka) lub banery wielkanoc też być głęboko osadzona. Istotne, ażeby dokładnie ochraniała czoło maleństwa w czasie przechadzek. Na co dzień dobre są czapki dziecięce Broel bawełniane, bez niepotrzebnych dekoracji, jakie mogłyby przeszkadzać maluchowi Więcej informacji znajdziesz na Grubość czapki powinna uzależniona być od pogody.


widok - sklep
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Kiedy zakładać? Do trzeciego miesiąca życia rekomenduje się ubieranie lekkiej, bawełnianej czapki po ablucji. koniecznie nałóż maleństwu czapkę przed pójściem na spacerek w wietrzny albo chłodny dzień. Po wejściu do pomieszczenia trzeba zdjąć czapeczkę, aby malec się nie spocił, co mogłoby zagrażać przeziębieniem.


Humorystyczne czapeczki dla dzieci. Czapki dla dzieci nie muszą być bezbarwne i jednostajne. Gdy maluch podrośnie i będzie chodzić już o własnych nóżkach możemy fundnąć mu zabawną czapkę, jakiej ozdoby nie będą uwierać. Taki dziecięcy gadżet można przyodziać na spacer albo w odwiedziny do znajomych albo rodziców. Barwne, bajkowe okrycia głowy są z pewnością entuzjastyczniej noszone przez maluchy.


Mała truskawka, krasnoludek czy rozbójnik morski spowodują uśmiech na twarzy mijających was osób. Prócz tego, to przydatny gadżet dla pociechy w okresie karnawałowym. Starczy dopasować właściwy strój a przebranie karnawałowe gotowe!