Jak skompletować wyprawkę dla smyka?

Zakup wyprawki dla potomka to jedno z pierwszych wyzwań, które stoi przed początkującymi rodzicami. Siłą rzeczy nie znają się oni na dziecięcych rzeczach, a każdy, kogo proszą o radę poleca im co innego.


Mym sądem lepiej będzie mieć na początku za mało rzeczy oraz później coś dokupić (albo dostać w prezencie) niż nabyć wszystko, co wciska ekspedient w sklepie i potem zastanawiać się, do czego miało to służyć oraz jak to się stało, iż przez pierwszy rok do niczego nie było konieczne.
twarz
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Ubranka dla niemowląt. Szkół jest wiele, i pewnie każda mama ma inną hipotezę na ów temat, w związku, z czym napiszę wam, które ubrania kupiłam dla moich dzieci na pierwsze 3 miesiące . Body najlepiej zakupić zapinane z przodu, a nie zakładane przez główkę, albowiem na początku z trudem będzie to przekładanie szło.

Czujesz, że masz więcej pytań? (https://www.certificator.eu/pl/) Więc śpieszymy poinformować Cię, że w każdej sekundzie możesz do nas pisać. Z chęcią odpiszemy na każdą ocenę.

Pajace, czyli śpiochy z długimi rękawami, również posiadałam w ograniczonej ilości. Część z nich była nieco grubsza, część normalna bawełniana. Kupując ubranka dla niemowląt trzeba pamiętać, iż po pierwsze bobasy nie lubią ani odzień, ani być odziewanym, zatem powinniśmy wybierać miękkie, komfortowe, łatwe do włożenia rzeczy. Po drugie maluchy strasznie szybko rosną, dlatego kupowanie ogromnej liczby ciuchów w niewielkich rozmiarach wiedzie do tego, iż większości z nich wasze dziecko nigdy nie założy. Po trzecie dostaniecie mnóstwo ubranek w prezencie, więc sami możecie ograniczyć się do zakupu ilości śladowej.


Zakupy w hipermarkecie
Author: MollySVH
Source: http://www.flickr.com


Karmienie to grubsza kwestia, dlatego że w sumie nigdy nie wiemy, w jaki sposób ono będzie wyglądać. Najłatwiej mają prawdopodobnie te mamy, które wiedzą, że nie będą żywiły brzdąca naturalnie.
W takowym wypadku w obowiązkowym wyposażeniu będzie butelka do karmienia. Dobrze od razu zakupić 2 sztuki, ważne aby smoczek do butelki posiadał mały przepływ, flaszka posiadała małą pojemność i żeby można ją było bez trudu czyścić.