Stanik bardotka jako zazwyczaj wybierany biustonosz

Panie często nie zdają sobie sprawy, jak wybrać stanik pasujący znakomicie do swoich wymiarów. Prócz wielkości w obwodzie, ważny jest także kształt.
Dobór rozmiaru biustonosza musi być niezwykle dokładny. Obwód nie może być ani za ciasny, ani za swobodny, jest to w szczególności istotne w wypadku stanika bez wspierających podtrzymanie ramiączek. Powinien być dostosowany tak, by się nie przemieszczał i dobrze trzymał biust, a jednocześnie nie był za mały, by czuć się komfortowo.


Hurtownia fryzjerska
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com


wejdź na stronę
Author: Sarah_Ackerman
Source: http://www.flickr.com


model push up kształtuje i powiększa piersi.zerknij tutaj galeriaoswietlenia.pl galeriaoswietlenia.plPoduszeczki ulokowane w kieszonkach misek akcentują piersi i ściągają je ku środkowi. Wznosi biust ku górze i jest mocno wyeksponowany. Polecany jest dla biustu malutkiego i średniego. Stanik z kształtowaną miseczką modeluje piersi, ale miseczka bez push up-a nie uwydatni, biust wygląda naturalnie. Jest świetny pod obcisłą odzież, znakomite na średnie i spore biusty.


okazja
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Stanik bardotka najczęściej kupujemy do ubiorów wieczorowych i sukien ślubnych.

Czy ten materiał Cię zaciekawił? W takim wypadku sprawdź odmienny pełen tekst (sklep.autopart.pl/akumulatory,cp1,pl.html), który także zawiera ciekawe materiały.

Taki gatunek stanika dobrze wyeksponuje dekolt. Ten krój biustonosza ze względu na niezwykle małe zabudowanie, także poziomą linie górnego wykroju pasuje do sporych, a jednocześnie szerokich dekoltów typu łódka. Można również zdecydować się na dekolt hiszpański, karo, oraz do sukienki bez rękawów i ramiączek.


Bardotka to jeden z najbardziej uniwersalnych fasonów staników, popularny i noszony ochoczo przez wiele pań w Polsce i na świecie.
Pamiętajmy jednakże, że aby osiągnąć najodpowiedniejsze efekty, największą uwagę musimy zwracać na idealne dopasowanie, albowiem jedynie wóWCzas zdołamy cieszyć się w pełni osiągniętym efektem.