Skrzynki przeznaczone na broszurki reklamowe – gdzie je kupimy i ile kosztują?

Broszurki reklamowe wrzucane do skrzynek pocztowych są już standardową metodą promocji. Nie wszyscy jednak są zadowoleni, kiedy ich skrzynka pocztowa jest wypełniona przez informacje o różnych okazjach. Gazetki reklamowe są rewelacyjnym źródłem wiedzy o korzystnych rabatach w sklepach. Powinniśmy często do nich zaglądać, by ostrożniej układać listę zakupów i tym samym umiejętniej bilansować nasz budżet.


przezroczysty stojak na ulotki
Author: Charles Clegg
Source: http://www.flickr.com
Ulotki bywają jednak kłopotliwe, szczególnie gdy mieszają się z naszą codzienną korespondencją.

Zaintrygował Cię ten wpis? Pragniesz kolejne? Wobec tego jesteśmy w serwisie - trzeba kliknąć w podany link i czytać szczegółowe opisy.

W polskim prawie nie przewidziano jednak zapisu zabraniającego ich kolportowania. Znaczy to, że nie posiadamy możliwości zabronienia dostawcom wrzucania ulotek promocyjnych do naszych skrzynek na listy.

Chcesz zgłębić swą wiedzę na ten temat? Zapraszamy Cię zatem po inne wątki tu - wejdź w link i przenieś się do następnej strony pełnej zajmujących postów.

Jest jednakże to na inny, łatwy do realizacji pomysł.

Obok skrzynki pocztowej na korespondencję, możemy umocować taką na gazetki reklamowe. Tego rodzaju skrzynki mają nieco inną budowę niż tradycyjne. Są duże i dopasowane do rozmiaru gazetek promocyjnych, tak, aby osoba je wrzucająca, nie była zmuszona składać gazetek. Jeśli jednak mieszkamy w kamienicy, gdzie nie ma miejsca na zamieszczenie kolejnej skrzynki, możemy przy drzwiach do klatki schodowej zamieścić specjalny koszyk.

Każda osoba wchodząca do bloku będzie mogła z niego wziąć ciekawe dla niej gazetki reklamowe. Jeżeli jednakże nie chcemy mieć z broszurami absolutnie żadnej formy kontaktu, możemy na naszej skrzynce zamontować specjalny grawer z prośbą o nie wkładanie ofert reklamowych. Kupimy ją na portalach aukcyjnych już za niecałe 20 zł. Gazetki reklamowe, chociaż stanowią pewne źródło wiedzy o obowiązujących promocjach w sklepach, mogą drażnić, szczególnie, kiedy blokują naszą skrzynki pocztowe.


stojak na ulotki
Author: Dancewear Central
Source: http://www.flickr.com
Żeby się przed tym bronić, możemy umieścić na niej specjalny grawer, albo postawić obok kolejną skrzynkę pocztową. W zależności od tego, który wybierzemy fason, jest to koszt już od dwudziestu zł. Możemy też przygotować specjalny kosz na gazetki reklamowe. W polskim prawie brak wciąż jednak przepisu zabraniającego wsuwania gazetek promocyjnych do skrzynek pocztowych tych osób, które ich nie chcą.