Jakimi metodami profesjonalnie przedłużyć włosy w zakładzie fryzjerskim i samodzielnie

Nierzadko dzieje się tak, że włosy, mimo wielu wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych, nie chcą urosnąć lub jest ich niewiele. Jeśli nie możemy pomóc im w inny sposób, warto pomyśleć nad wydłużeniem włosów.
jak przedłużać włosy
Author: Wójcik
Source: Wójcik


Ale tak naprawdę, jak przedłużać włosy?


Zdarza się tak, że decyzja o wydłużeniu nie jest pewna. Warto wtedy wykorzystać domowe sposoby przedłużania włosów. Idealnym wyborem jest metoda na tzw. klipsy, czyli wydłużanie włosów klipsami z taśmami włosów. Jesteśmy w stanie wykonać to w pełni samodzielnie. Należy tylko rozdzielić włosy na pasma i przyczepić do nich włosy. Dzięki tej metodzie przekonamy się, czy wymarzone włosy pasują nam i czy odpowiednio czujemy się w takim uczesaniu. Duży komfort gwarantuje fakt, że włosy można w dowolnej chwili ściągnąć i powrócić do dawnej fryzury. Gdy mamy nastrój na ogromną zmianę, jednak zdajemy sobie sprawę, że tak samo szybko może zostać niechciana, najprostszym sposobem staje się po prostu... peruka. Dzięki niej pozyskamy dowolną fryzurę i gdy się nam znudzi po prostu ją wymienimy lub ściągniemy. Jeżeli jednak chcemy oddać nasze włosy specjalistom oferta zakładów fryzjerskich jest bardzo szeroka. Znaną metodą jest również keratynowe wydłużanie włosów. przy pomocy ciepła, pasemka włosów posiadają keratynową łuskę na swoich końcówkach. Dzięki wysokiej temperaturze pasemka scalają się z prawdziwymi włosami. Mimo że do tego zabiegu stosowana jest temperatura 180 stopni, to i tak jest ona mniejsza niż ta, którą stosujemy np. przy prostowaniu włosów. Metoda zapewnia wygodę do trzech miesięcy. Po tym czasie pasemka ściąga się za pomocą fachowego urządzenia. Łatwym i znanym rozwiązaniem pytania "Jak przedłużać włosy?" jest metoda japońska. Chodzi o to, aby wpleść pasemko za pomocą warkoczyka i małej gumki. To wydłużenie wytrzymuje ok. 1 miesiąca. Jedną z nowszych metod przedłużania jest wykorzystanie w tym celu lasera. Połączenia między włosami a pasmami są delikatne, cienkie i niemal niedostrzegalne.

Niedawno pojawiała się nowa, bardzo atrakcyjna oferta - by ją zobaczyć, kliknij tu i spójrz na serwis (https://www.e-plastyczny.pl/art-dekoracyjne) a na pewno się nie rozczarujesz.

"Doczepki" wytrzymują nawet do sześciu miesięcy.
Farbowanie lub używanie prostownicy w ogóle ich nie niszczy. Metoda ta jest naprawdę długotrwała.


Sposoby przedłużania włosów pomagają nam w zrealizowaniu wymarzonych fryzur. Należy więc zapoznać się z ofertami salonów fryzjerskich i wybrać to, co najodpowiedniejsze dla nas.