Najpopularniejsze metody przedłużania włosów

Niemało kobiet chciałoby posiadać idealne, długie włosy. Nie zawsze jednak mamy odpowiednią ilość cierpliwości na to, żeby czekać aż urosną. W takich przypadkach niezawodnym sposobem wydaje się być przedłużanie włosów.


Warto jednak przekonać się, jak przedłużać włosy, by zachować piękno i zdrowie włosów przez długi czas.


Sposoby przedłużania włosów z reguły dobierane są przez zawodowych fryzjerów, którzy potrafią idealnie podpowiedzieć, który z nich będzie odpowiedni dla nas. Obecnie istnieje przynajmniej kilka różnorakich metod przedłużania włosów. W pewnych przypadkach stosowane są specjalne kleje i spoiwa, które jednak dla bardzo wielu kobiet wydają się nazbyt szkodliwe dla ich włosów i skóry głowy. Należy więc przed wyborem ostatecznej metody poznać wszelkie dostępne możliwości.
Jedną z bardzo często praktykowanych metod jest przedłużanie włosów stopniowo, za sprawą doczepiania kolejnych cienkich pasemek włosów. Metoda ta jednak jest niezwykle pracochłonna, a sam zabieg przedłużania włosów trwa bardzo długo. Dodatkowo wysoki jest również koszt przedłużania włosów w taki sposób.


jak przedłużać włosy
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com


sposoby przedłużania włosów
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com


Następnym sposobem jest przedłużanie włosów metodą keratynową. Złączenie włosów uzyskujemy poprzez spoiwo stworzone na bazie keratyny, która jest naturalnym białkiem stanowiącym składnik włosów.

Czy inne tego typu wiadomości dotyczące poruszanej tutaj kwestii będą dla Ciebie wartościowe? Jeśli tak, kliknij ten link - to wiarygodne informacje (https://copyline.pl/kategoria-produktu/oprogramowanie/).

Spoiwo to jest zdecydowanie bardziej bezpieczne aniżeli syntetyczne kleje, które wielokrotnie mogą być niebezpieczne nie tylko dla włosów, jak i dla skóry głowy. Keratyna nie nie szkodzi strukturze włosów i nie wchodzi w reakcje ze skórą.


Istnieje bardzo wiele różnorodnych metod przedłużania włosów naturalnych. Nie oznacza to jednak, że tego typu zabiegowi może bez zbędnych obaw poddawać się każdy. Kobiety, które mają niezwykle cienkie i łamliwe włosy, powinny raczej zrezygnować z tej metody na długie włosy. Osoby, które poddadzą się tym zabiegom, powinien pamiętać o fakcie, iż efekty z przedłużania włosów mogą zachować się jedynie od dwóch do sześciu miesięcy.


Przez ten czas niezwykle istotna jest odpowiednia pielęgnacja długich włosów, a w szczególności przedłużonych pasemek, żeby nie odpadły nazbyt wcześnie. To jest jedyny sposób na to, aby nasze włosy bez względu na zabiegi prezentowały się doskonale.