Obecnie często zarzuca się mężczyznom, że zniewieścieli i zatracili swoją męskość.

Niejednokrotnie słyszy się obecnie, że kobiety zagarnęły wszystkie męskie atrybuty, a mężczyźni nie mogą się odnaleźć we współczesnym środowisku. Nic bardziej mylnego. Odpowiedzią na to jest powrót do korzeni i zapuszczanie zarostu. Nadal istnieją panowie, którzy chcą być hardzi i chcą to zademonstrować płci pięknej nie tylko poprzez swoje poczynania, ale także przez prezencję.


jak dbać o brodę
Author: Melissa Wilkins
Source: http://www.flickr.com
Woda po goleniu to najważniejszy totem każdego pana i chyba ani jeden nie mógłby bez niego funkcjonować.

Chcesz dowiedzieć się coś podobnie użytecznego? Ekstra, ta strona www (https://www.sklep.effector.com.pl/content/4-o-firmie) z pewnością będzie dla Ciebie pożyteczna, ponieważ przeczytasz tam dużo podobnych informacji.

Jednak ci dżentelmeni, którzy mieliby ochotę zrobić krok dalej i wyglądem przypominać praczłowieka, muszą dowiedzieć się jak dbać o brodę. Nie jest to zadanie proste. Trzeba o nią troszczyć się i bardzo często strzyc. Zadbana broda pozytywnie zaświadcza o jej właścicielu.


wózek widłowy
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Woda po goleniu to to dopiero początek - poświadczą dumni posiadacze meszku. Owszem, mają rację. Niejeden fryzjer potwierdzi, że jak dbać o brodę, to tylko prawidłowo, gdyż brak staranności w tej kwestii można zauważyć w pierwszej sekundzie. Zaniedbany meszek - no cóż...w takim razie lepiej byłoby wcale go nie mieć, jeśli nie mamy cierpliwości do takich zabiegów. Ponadto zarost nie pasuje wszystkim. To także należy przemyśleć. Lepiej nie wymuszać na sobie niczego, tylko po to, aby być na czasie.


Ale czy zbytnie upodobanie do brody nie jest pewnym objawem zniewieścienia? Każdy osobnik płci męskiej musi samodzielnie odpowiedzieć przed sobą na takie pytanie. Podjęcie decyzji należy do niego.