Reflektor sterowany przez ześrodkowany kontroler

Reflektor LED PAR służy do komponowania efektów świetlnych w ramach instalowania prezentacji świetlnych w czasie imprez. Reflektor jest sterowany poprzez zogniskowany kontroler, bądź przez obrzeżny kontroler.


Mężczyzna
Author: ricciofix
Source: http://www.flickr.com


słuchanie muzyki
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Reflektory PAR LED znajdują nieograniczone przeznaczenie w ozdobach światłem, naświetlaniu sceny, obiektów, ścian, budowli. Źródła światła w postaci diod LED rozdzielone pozostały na dwie, trzy, albo więcej odcinków, co otwiera absolutnie nowatorskie możliwości w kreowaniu skomplikowanych, barwnych pokazów, także nadzwyczajnych efektów.

Czy poszukujesz na stronie pizza rybnik czegoś wyjątkowo ciekawego? Zachęcamy zatem do następnego wpisu. Musisz jedynie kliknąć w poniższy link.

Dzięki technice LED jest niezawodny, nie potrzebuje zakupu ani wymiany żarówek, może jarzyć się bez przerwy nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin. Do tego posiada kilkukrotnie mniejsze zużycie energii. Dzięki technologii RGB DMX, jeden reflektor ma możliwość jarzyć się ogromną liczbą kolorów, posiada także tryb stroboskopu. Można go podłączyć i sterować za pomocą opcjonalnego sterownika DMX, może działać również w trybie samoistnym, za pomocą przełączników z tyłu obudowy można skonfigurować mu sposób pracy świecenia stałego w danym odcieniu, czy przemiany kolorów z wybraną prędkością.


Reflektory prowadzące to sprzęty do oświetlania obiektów ze znacznej odległości. Zadaniem reflektora prowadzącego jest śpieszenie za obiektem ruchomym odnajdującym się na scenie, w związku z tym do obsługi reflektora prowadzącego nieodzowny jest operator.


Charakterystyczna, długa obudowa reflektora prowadzącego pozwala dokładnie regulować format i ostrość obrazu.


Dostępna jest ogromna propozycja reflektorów o zróżnicowanych zasięgach kątów projekcji, przeróżnych zasięgach, mocach i rodzajach lamp, przynosząc wybór na każdą okazję.