Do czego posłużyć mogą klasyczne notatniki papierowe, jakie mają zalety produkty firmy Moleskine.

Pomimo bardzo dużej popularności smartfonów, komputerów i tabletów w dalszym ciągu wiele osób korzysta z tradycyjnych notatników, pozwalających na notowanie sobie rozmaitych ważnych rzeczy.
moleskine
Author: Complete Merchandise
Source: http://www.flickr.com


Elektronika może się przecież popsuć albo rozładować, a wygodny notatnik z papieru zawsze będzie pod ręką. W praktyce korzystanie z takiego notatnika jest po prostu wygodniejsze, choć przy młodszych pokoleniach wymaga jednej ważnej rzeczy, to znaczy pisania ręcznego. Tu akurat nie ma się z czego śmiać, gdyż u sporej ilości osób pracujących przez ileś lat na klawiaturze ta umiejętność zaczyna zanikać. Z tego też powodu choćby dla poćwiczenia trzymania długopisu czy pióra warto sobie zakupić jakiś notatnik. I potem go regularnie używać, choć jak już się ktoś przyzwyczai do takich notatek, to z pewnością będzie je systematycznie prowadził.


Notatniki dostępne są w niezliczonej liczbie modeli i wzorów, i każdy na pewno coś ciekawego dla siebie znajdzie. Posiadają one zróżnicowane wymiary, ilość kartek i nadruk - są w kratkę, linie i zupełnie gładkie.

Podobał Ci się ten wpis? Więc gorąco zapraszamy do następnych naszych postów, które będą o zbliżonej dziedzinie.

Okładki są oferowane w prawie wszystkich istniejących wzorach i kolorach, zrobione są z tworzywa, papieru czy niekiedy i prawdziwej skóry przy ekskluzywnych modelach. Jednym z bardziej znanych producentów takich notatników jest firma z Włoch zwana moleskine.
Firma z wieloma perypetiami po drodze proponuje najwyższej jakości notatniki od wielu lat, a korzystało z nich wiele znakomitości ze świata sztuki, bowiem bardzo często po nie sięgali malarze, rysownicy, projektanci oraz pisarze.