Szkolenia dla nauczycieli innowacyjną metodą pozyskiwania mądrości

Szkolenia dla nauczycieli to innowacyjna metoda błyskawicznego pozyskiwania mądrości którą użytkuje obecnie więcej wychowawców.


W obecnych czasach douczanie się jest koniecznym narzędziem, które gwarantuje poszerzanie, a potem rozpowszechnianie przyswojonej mądrości.


producent


Nowe szkolenia dla nauczycieli to unikatowa i błyskawiczna możliwość przyswojenia ogromnej ilości nauki na określony przedmiot. Każdy pedagog szkolny powinien cyklicznie odświeżać swoją mądrość i chcieć przyswajać świeżej. Dzięki szkoleniom powinno się także usystematyzować uzyskaną już mądrośćoraz ją uzupełnić. Aktualnie oferowane są szkolenia uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe dla nauczycieli w każdej grupie wiedzy. Każdy wychowawca może typować z rozległego zakresu przedstawianych szkoleń. Oferta kursów jest przeznaczona dla rad pedagogicznych, pedagogów szkolnych i grupy zarządzającej szkół i placówek szkolno-wychowawczych.


Cykle szkoleń są organizowane i dobrane indywidualnie, dopuszczalne są spotkania z konsultantami, którzy pomogą, poradzą oraz dobiorą właściwy tryb szkoleń wedle upodobań, potrzeb, perspektyw i czasu kursanta . Na każdym jednym etapie nauczyciel ma możliwość również dołączyć do zorganizowanej grupy szkolącej się w wybranej dziedzinie. Istnieje możliwość zameldowania się zbiorowo do danego kursu. Takie szkolenia mają miejsce w placówkach i punktach obsługi kursantów.
Szkolenia dla nauczycieli przydają się do zdobywania lepszych posad w szkole, każdy kursant dzięki nim będzie miał możliwość kompetentnie i niezawodnie przekładać zdobytą wiedzę na doświadczenie po ukończeniu szkolenia. Mocną stroną kursów jest transfer wiedzy i kompetencji w rodzaj wyważony, wykorzystując następujące narzędzia: prezentacje interaktywne, treningi międzyludzkie oraz warsztaty.


Szkolenia dla nauczycieli przeznaczone są zarówno do nauczycieli szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych, szkół ponadgimnazjalnych, a również nauczycieli uniwersytetów.


Szkolenia dla nauczycieli obejmują tematy dokładnie nakierowane na rozwój własny tj. awans zawodowy, budowanie autorytetu nauczyciela, zapobieganiu wypaleniu zawodowemu.


Kolejną istotną kwestią jest zakres umiejętności zawodowych tj. metody podnoszenia jakości kształcenia w szkole, owoce metody i operacje wychowawcze, sztuka wypośrodkowania uczuć i przeciwdziałania i możliwości dawania rady sobie z przemocą pośród uczniów oraz innych pracowników.