Z jakiego powodu właściwe nawodnienie ciała jest tak istotne, plusy słoików wyposażonych w słomki.

Odpowiednie nawodnienie ciała jest bardzo ważne, jest zalecane aby codziennie wypijać do najmniej 1,5 litra płynów, najlepiej bez cukru. Może to być herbata czy różnego rodzaju soki i wody mineralne, istotne jest, żeby systematycznie po nie sięgać.
Najlepszym sposobem nawodnienia organizmu jest regularne popijanie niedużych ilości napoju, zamiast wlania w siebie naraz połowy butelki. Dlatego też przebywając w domu, szkole czy pracy warto mieć pod ręką jakiś pojemnik z napojem, z jakiego można będzie w razie konieczności skorzystać. Przy butelkowanych wodach czy sokach sprawa jest prosta, bo można nosić ze sobą taką butelkę. Jednak wielbiciele herbat będą mieli trochę trudniej, ponieważ noszenie szklanki nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem.


Autokar wycieczkowy
Author: mdc LEROY
Source: http://www.flickr.com


Na szczęście jest na to praktyczne i wygodne rozwiązanie, to znaczy słoik ze słomką. Od niedawna słoiki tego typu bardzo zyskały na popularności i na chodnikach można zobaczyć coraz więcej osób je noszących. W odróżnieniu do butelek słoiki z rurką można używać wiele razy, po prostu trzeba je tylko dokładnie wymyć, nalać nowego płynu i dalej z nimi można chodzić.

Jeśli masz chęć przeczytać więcej szczegółów na omawiany w tym wpisie temat, to zobacz tutaj bez ociągania uzupełniające informacje (http://www.permanent24.pl/pl/c/Akcesoria/51).

Oprócz tego znacznie ładniej się prezentują, tutaj producenci mają spore możliwości i w efekcie ich pracy powstają niezwykle ładne, stylowe produkty. Dużym usprawnieniem podczas korzystania ze słoików jest włożona do środka rurka.
Dzięki temu nie trzeba przechylać butelki żeby się wygodnie napić, przez taką budowę słoiki mogą być nawet używane na leżąco, gdzie szklanka na pewno się nie sprawdzi.