W co ubrać nasze maluchy?

Gdy nasze dzieci pojawiają się na świecie, zazwyczaj chcemy im podarować, wszystko, co najcudowniejsze. Zamierzamy im dać to, czego nam brakowało w młodych latach. Dlatego oprócz fantastycznych zabawek i innych akcesoriów, które ułatwiają nam codzienne czynności, możemy przeznaczyć fortunę na modne ciuszki dla naszych milusińskich. Nawet niemowlęta ubieramy w markowe ciuchy słynnych producentów.Pragniemy, by nasze maluchy wzbudzały wielki podziw pośród innych. Ale pamiętajmy, że nie bierzemy udziału w konkursie piękności. Nie musimy kupować naszym dzieciom najbardziej kosztownych spodenek w sklepie, tylko dlatego, że to znana firma.

niemowle
Author: Shannon
Source: http://www.flickr.com
Dajmy naszym dzieciom nacieszyć się tym niezwykłym okresem, jakim jest na pewno dzieciństwo. W różnych sklepach możemy spotkać przesłodkie spódniczki dla dziewczynek, w których nasze córeczki czują się jak prawdziwe księżniczki. Nie zrzucajmy własnej fascynacji modą na nasze dzieci. Pozwólmy dziewczynkom nosić różowe spódniczki z falbankami, koszulki w groszki i kokardy na włosach. To jest jedyny moment, gdy mogą wyglądać jak apetyczne cukiereczki do schrupania.
Nasz synek również nie musi za każdym razem wyglądać jak mniejsza wersja swojego ojca. Spodnie dla chłopca na kant zakładajmy mu na specjalne uroczystości, a wcale nie musi w nich chodzić na co dzień. Nie róbmy z naszych maluchów ofiar mody. Na to wszystko w końcu będzie czas.

ubranie
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Aby nieco zaoszczędzić na ubrankach dla dzieci, powinniśmy odwiedzić ulubione lumpeksy. Znajdziemy w nich dużo niezwykłych rzeczy w świetnym stanie. Niekiedy można trafić na spodnie jeszcze z metką. Czasami także możemy tu wygrzebać ubrania znanych producentów w bardzo niskich cenach. Zwracajmy za każdym razem uwagę na materiał, z jakiego ubranko jest uszyte. Najlepiej, żeby był naturalny i przyjemny dla wrażliwej skóry naszego dziecka. Dobrze by przed wybraniem się na zakupy dowiedzieć się jakie są najnowsze oferty promocyjne przykładowo tu - Dlaczego tracić czas na długie chodzenie po marketach, skoro są takie możliwości?

Warto również wybrać się do galerii handlowej i sprawdzić, jakie zniżki przygotowały dla nas ulubione sieciówki. Może uda nam się trafić na jakąś okazję. A wówczas pieniądze, zaoszczędzone na ubrankach, możemy z czystym sumieniem wydać na edukacyjną zabawkę lub coś miłego dla siebie.