Jedzenie dla ukochanych zwierzaków domowych

Firma Bosch -Tiernahrung wyrabia karmy dla zwierząt już od 1960 roku. Jest to niemiecka marka, słynąca z świetnej jakości produktów pośród hodowców psów na całym świecie. Filozofią firmy jest znakomite poznanie wymogów żywnościowych zwierzaków i zapewnienie im planów żywieniowych pozbawionych surowców syntetycznych i niecelowych dla harmonijnego odżywiania. Karmy marki Bosch nie włączają niczego, czego zwierzę nie chce. Świadomie wycofano się z materiałów barwiących, zapachowych i smakowych, jak również z białka sojowego.
kot
Author: denebola2025
Source: http://www.flickr.com
Żadna z karmy marki Bosch nie ma chemicznego przeciwutleniacza BHT, a ochronę korzystnych kwasów tłuszczowych gwarantuje prawdziwy tocopherol, wspomagany przez witaminę C i niewielką wielkość propylgallatu, zdobywanego z nasion buku. Kuweta i żwirek, którym powinno się ją napełnić, to jedne z podstawowych sprawunków, jakie musi uczynić każdy początkujący posiadacz kota. Żwirków w sklepach dla zwierząt bywa kilka gatunków, a ponadto zarówno posiadacz, jak i sam kot, powinni posiadać co do żwirku własne preferencje.


pies
Author: Mindy Gerecke
Source: http://www.flickr.com
Żwirek zbrylający dla kota jest bardzo dobrym wyborem, gdyż jest niewiele wymagający dla posiadacza kociątka. Od czasu kiedy znaleziono żwirki higieniczne dla kotów domowych, życie ich samych i ich właścicieli stało się łatwiejsze. Żwirki zbrylające dla kota zezwalają radzić sobie z zwykłymi potrzebami tych zwierząt, bez zbędnych trudności, tym bardziej, że w pewien tajemniczy sposób koty wiedzą, do czego żwirek ma im służyć.
Wszelka kuweta potrzebuje wypełnienia odpowiedniego z gustami zarówno kota, jak i posiadacza.

Niebywale ciekawią nas Wasze oceny. Czy masz pytania? (https://dobroplast.pl/produkt/rolety-zewnetrzne-podtynkowe/) Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odniesiemy się do każdej wzmianki.

Porządnie dopasowany żwirek zbrylający dla kota wchłania praktycznie każde nieprzyjemne zapachy, zatem w domu nie powinno być w ogóle czuć specyficznego aromatu kociego moczu.Niebezcelowe jest tu rozległej jakości podkład, również regularne sprzątanie kuwety. Żwirek zbrylający dla kota jest niezwykle atrakcyjny, ponieważ znamiennie ułatwia utrzymanie czystości w kuwecie, jest również efektywny i oszczędny, wystarczy zabrać powstałą grudkę, bez przymusy wymiany całego gruntu.
Tags: