Jak oświetlenie sklepu, żeby klienci pragnęli u Ciebie kupować? Co ważne, liczy się tu każdy detal

Najlepsze oświetlenie ma znaczenie w każdym miejscu. Czy to w domu, gdzie jesteśmy u siebie i chcemy jak najbardziej korzystnie zagospodarować wszystko, łącznie z oświetleniem. Czy to w pozostałych miejscach, jak sklep, w jakim oświetlenie ma niebagatelne znaczenie, więc trzeba dokładnie przemyśleć tę kwestię.


Sklep z oświetleniem
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Tego nie można uniknąć, jeśli pragniemy, aby wszystko prezentowało się jak najkorzystniej. Nie zapominajmy o tym. W tym artykule skupmy się na kilku aspektach oświetlenie sklepu, sprawdzimy jak oświetlenie Led do sklepu będzie pasować, co jest ważne i na co trzeba uważać.

Przede wszystkim pamiętajmy o właściwym wyeksponowaniu okna wystawowego. To rzeczywiście najbardziej istotna część sklepu, to dzięki niej mamy sposobność, aby zwrócić uwagę klienta. Sposób w jaki prezentujemy nasza ofertę na wystawie świadczy o tym, co można odnaleźć w sklepie. Nominalne oświetlenie na pewno pomoże zachęcić klienta do tego, ażeby wstąpił do naszego sklepu. Pamiętajmy o tym i nie bagatelizujmy tej kwestii, ponieważ można przez to dużo stracić. Gdy nasza wystawa zachęci Klienta i ten zawita do naszego sklepu czeka nas kolejny test – oświetlenie (jakie żarówki LED) sklepu. Powinien poczuć się swobodnie, powinien robić zakupy z przyjemnością.

Lampa z diodami Led
Author: kogakure
Source: www.flickr.com
Najlepsze jest tutaj ciepłe białe światło, gdyż wprowadzi ono miłą, domową atmosferę, a jednocześnie wskaże najnowsze produkty i kolekcje. Odpowiednie oświetlenie pomoże klientowi poznać dokładnie prezentowany produkt. Najbardziej istotne produkty oświetlajmy więc lampami Led, jakie mają najbardziej trafne odwzorowanie kolorów - oświetlenie sklepów Trilux.

Klient nie powinien się zastanawiać, z którym kolorem ma do czynienia, musi od razu zdawać sobie sprawę, co to jest. Jeśli masz sklep odzieżowy to wiesz, jak istotne jest oświetlenie przebieralni. Jest to miejsce, gdzie klient po raz pierwszy może sprawdzić konkretny produkt. To w sumie najistotniejszy proces całego zakupu, więc właściwe oświetlenie jest tu najważniejsze.

Bardzo istotne, ażeby Twój klient w przebieralni czuł się komfortowo. W takim miejscu niezwykle istotna jest emisja ciepła. W wypadku halogenów może być z tym problem, bo tworzą one dużo ciepła, zbyt dużo, co może być niezbyt komfortowe dla klienta. Na szczęście w przypadku lamp Led taki problem nie ma miejsca, gdyż ciepło faktycznie nie jest wydzielane.