Jakie są odpowiednie prezenty w związku dwojga ludzi?

Związek dwóch ludzi to naprawdę wyzwanie. No tak, taka jest właśnie prawda. Pojawiamy się na świecie zupełnie sami, i poza niemowlęctwem, gdzie śpimy blisko rodziców, kolejne lata śpimy sami, budzimy się sami i sami sobie radzimy z utrudnieniami. Wiadomo, że są rodzice, którzy pomagają, jest rodzeństwo i koledzy, jednak z żadnych z nich nie mamy tak silnego związku, jak z naszym partnerem. To naprawdę niezwykła sprawa, szczególnie, że nie jesteśmy ze sobą tylko dla potomstwa, lecz dla wielu innych spraw.
modelka w bieliźnie
Author: Alejandro Martinez
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie zaczyna się od seksu i fascynacji. Tak zwana miłość romantyczna (albo jak kto woli 'od pierwszego wejrzenia') zjawia się w naszym życiu nagle i niezwykle nas zachęca, żeby w tym uczestniczyć.

Poznaj dobre www! Tam czeka na Ciebie kolejna świetna dawka wiadomości na frapujący Cię temat. Po dużo opisów kliknij w ten link.

Pragniemy więcej i więcej, fascynacja wypełnia nasze ciało, nasze zaczyna bić mocniej, pragniemy tej drugiej osoby więcej i więcej. Później jednakże pojawia się chwila próby, po paru miesiącach bowiem kończy się ta 'filmowa' miłość, pojawia się prawdziwe życie. To jest ta chwila, gdy miłość romantyczną zastępuje prawdziwy związek, jakby to zdefiniować, z krwi i kości. Niektóre pary zamieszkują razem, i albo jest im dobrze, albo całkowicie się zawodzą na swoim partnerze.Wiele rzeczy może stanąć na drodze. Naturalnych, jak nasze charaktery, które już po prostu są, jakie są i ciężko je zmienić. Przez pierwsze miesiące nie dostrzegaliśmy swoich wad, a nagle wychodzą jak z puszki pandory – jest wszystko, co nas irytuje w tej drugiej osobie. Być może, są to wady, które sami posiadamy, bo według jednej z teorii wiążemy się z partnerem psychologicznie podobnym do nas... Są to jednakże sprawy naturalne, dlatego, że jeśli kochamy naszego partnera to należy go zaakceptować takim jakim jest. Wychodzą także pozostałe trudności, powiedzmy natury estetycznej. Dopiero wtedy widzimy, jakim jest on brudasem, albo ona brudaską.

Wydaje się, że większy kłopot w tej sprawach mają faceci. Wcześniejsze spotkania z dziewczyną to na mieście, nie widzieli się wcześniej w domu, nie siebie w ramach przygotowań do takich randek. Zakupił jej na przykład piękna bieliznę na prezent, którą później mu zaprezentowała. A prezent w formie bielizny to całkiem odpowiedni pomysł. Wspaniale! A obecnie, budzimy się razem, słyszymy siebie w rożnych prywatnych okolicznościach dnia codziennego, coś nam się wymsknie mało kulturalnego, mamy swoje estetyczne przypadłości, jak mlaskanie, które zaczynają irytować. Pamiętajcie, nie panikujcie. To, że łączymy się w pary jest niezwykłe, ale nikt nie powiedział, iż będzie w takim związku bezproblemowo. Najkorzystniej podejść do tego na luzie, bez wyrzutów i nadmiernych oczekiwań. Najlepiej poznać drugą osobę lepiej zanim razem zamieszkamy.