W miejsce zwykłych pieluch jednorazowych, warto kupić pieluchy wielorazowe i otulacze

Pieluszki wielorazowe są coraz więcej znane zarówno w kraju jak i na świecie. Zwłaszcza temu, że są odpowiednie dla dziecka oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej znane zarówno w kraju jak i na świecie. Przede wszystkim dlatego, że są zdrowe dla niemowlaka oraz ekologiczne. Są uszyte z materiałów oddychających, czyli nie ogrzewają pupy dziecka.
otulacz
Author: CatEyedKP
Source: http://www.flickr.com
A co najważniejsze, są bardzo proste w użyciu. Nie trzeba ich ani wygotowywać, ani prasować! Dla maleństwa najlepiej sprawdzają się otulacze zrobione z wodoodpornego surowca PUL oraz tetra. Owo maleństwo i tak często się przebiera, stąd to najlepszy i zarazem tani zestaw. Otulacze należy wymieniać co 5 przebranie.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu myślisz, że warto byłoby głębiej poznać to zagadnienie, to jeszcze zerknij tutaj kontener na gruz nieporęt.

Warto mieć także do niego z 2-3 pieluszki formowane, które użyjemy podczas spaceru czy w czasie drzemki.Do przechowywania zużytych pieluszek dobrze używać przymykanego wiadra o pojemności około 23 litrów. Zużytych pieluch nie wolno namaczać. Przed włożeniem do wiadra trzeba należy tylko wyrzucić z nich większe zabrudzenia. Pieluchy wielorazowe- - też na polskim rynku bywają coraz bardziej znane i akceptowane. Ale, pielucha z tkaniny XXI wieku to jest nie tylko tetra, ale artykuł wszechstronny, komfortowy i przychylny również dla dziecka, jak i dla opiekunów. Mokre pieluchy wielorazowe lleżące w wiadrze można skropić paroma kroplami antybakteryjnego olejku lawendowego lub z drzewa herbacianego. Olejek najlepiej wylać na ostatnią wrzucaną tego dnia pieluszkę. Zanieczyszczone pieluszki wielorazowe mogą być przechowywane do 3 dni.

Ponadto dochodzą jeszcze pieluszki z kieszonką, lub też . Składają się one z dwóch powłok. Ta od strony pupci dziecka uszyta jest z mikropolaru, który odprowadza wilgoć do środka pieluchy a skóra dziecka jest sucha. Powłoka zewnętrzna zrobiona jest z PUL czyli oddychającego poliester, który zabezpiecza ubranie przed zmoczeniem. Obydwie warstwy tworzą kieszonkę, w której umieszczamy wkładkę chłonącą: z mikrowłókna, bawełniana, bambusa, konopna lub zwykłą pieluszkę tetrową. Przeważnie pieluszka sprzedawana jest w komplecie z wkładką.