Rzeczy, jakie możemy osobiście zrobić na imprezę weselną? Dlaczego warto czasem samemu zadbać o oryginalne dodatki czy zaproszenia?

Organizacja swojego ślubu oraz wesela to zajmujący proces, natomiast dający wiele satysfakcji z końcowego rezultatu. Na pewno najprościej byłoby zlecić jakiejś firmie zrobienie całości, natomiast częścią wspomnień wiążących się z tak wyjątkowym dniem, są także same przygotowania. Z tego powodu nie można pozwolić, żeby stres wziął nad tym wszystkim górę. Trzeba postarać się podejść do tego spokojnie oraz sprawić, iż na długi czas zapamiętamy pozytywnie i sam tak ważny dzień ślubu jak i przygotowania. Dobrze zatem osobiście zająć się zrobieniem niektórych rzeczy, miast zlecać je innym firmom lub też kupować gotowe w sklepach. Takie zrobione przez nas akcenty będą oryginalne i pozostaną w pamięci. Jakiego rodzaju rzeczy w związku z tym możemy wykonać sami?


Kartka okolicznościowa
Author: Parekh Cards
Source: http://www.flickr.com
Z reguły wykonanie zaproszeń na ślub zlecamy profesjonalnej firmie, albo też nabywamy gotowe wzory w jakiejś hurtowni. Jednak w sieci można natrafić na coś co nazywa się kreator zaproszeń - link do źródła. Są to strony, przy pomocą jakich możemy samemu, nie wychodząc z mieszkania zrobić własne zaproszenie. Dostępnych jest mnóstwo szablonów, wzorów, motywów. Tak naprawdę każde z zaproszeń wykonane w taki sposób może być wyjątkowe. Program ten ułatwia nam zadanie w taki sposób, że nie musimy przygotowywać wszystkich szczegółów sami, oprócz tego jest tak prosty w obsłudze, iż z łatwością da się pojąć mechanizm jego działania. Po skończonej pracy zlecamy wydrukowanie takich zaproszeń w ilości jakiej chcemy. Najlepiej aby była to drukarnia cyfrowa (więcej tu), gdyż wtedy jakość druku będzie lepsza.


Oprócz zaproszeń osobiście też możemy zająć się wykonaniem niewielkich prezentów (sprawdź koniecznie - torebki na prezenty) dla gości. Będzie to miły akcent na naszym weselu. Pięknie będą się przykładowo prezentowały domowe przetwory, albo miód w niewielkich, pięknie ozdobionych słoiczkach. Możemy też sami upiec jakieś smakowite ciastka, które zapakujemy pięknie w malutkie, wygodne pojemniczki.

Przeczytaj również szczegóły w linku (http://www.gemeo.pl/page/15-ametyst.html), z pewnością stwierdzisz, że faktycznie dobrze było się z nimi zapoznać. Nie czekaj więc i kliknij tutaj!

Coś takiego będzie wyglądało wyjątkowo. Malutkie buteleczki z nalewką domowej roboty również się sprawdzą doskonale. Nie muszą to być jakieś duże ilości, ważne by goście dostali taką małą pamiątkę z tak ważnej dla nas imprezy weselnej. Takie upominki można łatwo zrobić samemu i bez wątpienia będą one jedyne w swoim rodzaju, o wiele lepsze aniżeli takie nabywane w sklepach. To jedynie kilka pomysłów, które mogą sprawić, że takie wesele będzie się w jakiś sposób wyróżniało. Tak na dobrą sprawę możliwości jest jednak wiele i wszystko zależy od naszej kreatywności i czasu, jaki można poświęcić na całość przygotowań.