Rzeczy, jakie możemy osobiście zrobić na imprezę weselną? Dlaczego warto czasem samemu zadbać o oryginalne dodatki czy zaproszenia?

Organizacja swojego ślubu oraz wesela to zajmujący proces, natomiast dający wiele satysfakcji z końcowego rezultatu. Na pewno najprościej byłoby zlecić jakiejś firmie zrobienie całości, natomiast częścią wspomnień wiążących się z tak wyjątkowym dniem, są także same przygotowania. Z tego powodu nie można pozwolić, żeby stres wziął nad tym wszystkim górę. Trzeba postarać się podejść do tego spokojnie oraz sprawić, iż na długi czas zapamiętamy pozytywnie i sam tak ważny dzień ślubu jak i przygotowania. Dobrze zatem osobiście zająć się zrobieniem niektórych rzeczy, miast zlecać je innym firmom lub też kupować gotowe w sklepach. Takie zrobione przez nas akcenty będą oryginalne i pozostaną w pamięci. Jakiego rodzaju rzeczy w związku z tym możemy wykonać sami?


Kartka okolicznościowa
Author: Parekh Cards
Source: http://www.flickr.com
Z reguły wykonanie zaproszeń na ślub zlecamy profesjonalnej firmie, albo też nabywamy gotowe wzory w jakiejś hurtowni. Jednak w sieci można natrafić na coś co nazywa się kreator zaproszeń - link do źródła. Są to strony, przy pomocą jakich możemy samemu, nie wychodząc z mieszkania zrobić własne zaproszenie. Dostępnych jest mnóstwo szablonów, wzorów, motywów. Tak naprawdę każde z zaproszeń wykonane w taki sposób może być wyjątkowe. Program ten ułatwia nam zadanie w taki sposób, że nie musimy przygotowywać wszystkich szczegółów sami, oprócz tego jest tak prosty w obsłudze, iż z łatwością da się pojąć mechanizm jego działania. Po skończonej pracy zlecamy wydrukowanie takich zaproszeń w ilości jakiej chcemy. Najlepiej aby była to drukarnia cyfrowa (więcej tu), gdyż wtedy jakość druku będzie lepsza.


Oprócz zaproszeń osobiście też możemy zająć się wykonaniem niewielkich prezentów dla gości. Będzie to miły akcent na naszym weselu. Pięknie będą się przykładowo prezentowały domowe przetwory, albo miód w niewielkich, pięknie ozdobionych słoiczkach. Możemy też sami upiec jakieś smakowite ciastka, które zapakujemy pięknie w malutkie, wygodne pojemniczki.

Przeczytaj również szczegóły w linku (http://www.gemeo.pl/page/15-ametyst.html), z pewnością stwierdzisz, że faktycznie dobrze było się z nimi zapoznać. Nie czekaj więc i kliknij tutaj!

Coś takiego będzie wyglądało wyjątkowo. Malutkie buteleczki z nalewką domowej roboty również się sprawdzą doskonale. Nie muszą to być jakieś duże ilości, ważne by goście dostali taką małą pamiątkę z tak ważnej dla nas imprezy weselnej. Takie upominki można łatwo zrobić samemu i bez wątpienia będą one jedyne w swoim rodzaju, o wiele lepsze aniżeli takie nabywane w sklepach. To jedynie kilka pomysłów, które mogą sprawić, że takie wesele będzie się w jakiś sposób wyróżniało. Tak na dobrą sprawę możliwości jest jednak wiele i wszystko zależy od naszej kreatywności i czasu, jaki można poświęcić na całość przygotowań.