Tenis coraz bardziej popularny w Polsce

Jakie zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Z pewnością futbol, pomimo tego, że nasi piłkarze słabo wypadli w trakcie Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych występów były śledzone przez rzesze rodaków. To powszechna sytuacja, że zwycięstwa w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią dużej widowni. Analogicznie wygląda tenis live.

Odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Agnieszka Radwańska niedawno doszła aż do finału wielkoszlemowego Wimbledonu, a w generalnym rankingu najlepszych graczek świata zajęła fantastyczną drugą pozycję. Jej wiktorie spowodowały, że mieszkańcy Polski zainteresowali się tenisem. Obywatele z radością widzieli ją w roli chorążej w czasie rozpoczęcia Olimpiady w mieście królowej Elżbiety II. Polacy bardzo zasmucili się, kiedy w złym stylu została wyeliminowana z turnieju olimpijskiego. Wielkie zafascynowanie tenisem łączy się niestety z dużymi apetytami na sukces, z tym wyraźnie jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie umie radzić.

Oczekuje na Ciebie kompleksowa wiadomość (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-104-Dzwiek-z-GoPro-HERO-7-Black/110) - należy wejść w zaznaczony link i w nim mamy dla Ciebie masę dodatkowych informacji.

Jednakże to się na pewno skończy, gdy dorośnie do swojej renomy. Dobrą tenisistką jest też Serena Williams.

mecz tenisowy
Author: Steven Pisano
Source: http://www.flickr.com
A popularność tenisa da się sprawdzić spoglądając na wzrastające wyniki widowni jej zawodów, a również po aktywności mieszkańców Polski. Sporo żaków uprawia w ramach wychowania fizycznego tenis ziemny. Coraz częściej można napotkać w parkach mieszkańców odbijających piłeczkę na ogólnodostępnych kortach (sprawdź rakiety do tenisa na ). Widoczną popularnością odznaczają się hale, w których można wypożyczyć kort na parę gier. Wzrasta odsetek pijalni piwa, w których da się pooglądać tenis na żywo w internecie.


Również w sieci funkcjonuje parę stron, których problematyką jest tenis radwańska. Wyniki, transmisje na żywo, analizy – wszystko w jednym miejscu. Można przewidzieć, że takich stron wyrośnie o wiele więcej. Przed naszą najlepszą tenisistką jeszcze kilkanaście lat grania, trzymajmy kciuki, by wygrywała, bo wtedy ten sport ma szansę na stałe wejść do panteonu sportów narodowych - dowiedz się więcej.