Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

Przygotowując kampanię marketingową dla swojej firmy warto brać pod uwagę wszystkie rodzaje reklamy, w tym także reklamę na telebimie. Jest to jedna z popularniejszych form reklamy zewnętrznej, ponieważ z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, w szczególności, jeśli zaprezentowany film jest naprawdę interesująco zmontowany.

Telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Telebim to idealne rozwiązanie, jednak należy zadbać o to, aby przygotowana reklama stanowiła ciekawą kompozycję. W tym celu warto wejść we współpracę z doświadczoną firmą zajmującą się robieniem prezentacji firmowej. To, czy długa będzie to prezentacja oraz jakie zastosuje się rozwiązania wzmacniające efekt, zależy od pieniędzy którymi dysponujemy. Warto odłożyć większą kwotę na tego typu reklamę, zwłaszcza, jeśli wiemy, że może ją zobaczyć rzeczywiście spora liczba odbiorców. Wpływ na to ma oczywiście umiejscowienie telebimu.

Kliknij ten odnośnik, a przekonasz się, że mieszczące się tam wpisy z serwisu (https://foxenergy.pl/fotowoltaika/dla-domu) zaciekawią te osoby, które zafrapowane są rozważaną w tym miejscu sprawą.Najodpowiedniejsze są te miejsca, gdzie generowany jest duży ruch, ale równocześnie przechodnie, czy kierujący muszą się na chwilę zatrzymać. Ta chwila przeznaczona jest właśnie dla nas, a właściwie na zaprezentowanie naszej firmy. Świetnym miejscami są więc między innymi rozmaitego rodzaju place i skrzyżowania w mieście, gdzie znajduje się sygnalizacja świetlna.

Dobrym przykładem jest telebim Toruń Plac Skarbka - . W takim ruchliwym miejscu kierowcy, zwłaszcza w godzinach szczytu muszą mimo woli postać dłużej na światłach. Telebim w takiej lokalizacji to więc doskonałe rozwiązanie.

Interesująca informacja? Jeśli tak sądzisz, ponadto wejdź na ten odsyłacz - zobaczysz o wiele więcej w ofercie (https://zabudowy-samochodowe.pl/zabudowy-busow/), która odnosi się omawianej tutaj kwestii.

Te kilka minut może z jednej strony urozmaicić kierowcom oczekiwanie na światłach, a z drugiej być dla nas świetnym sposobem na rozpromowanie usług.

Ważne jest, żeby zaprezentowany film w telebimie był faktycznie atrakcyjny – a więc świetnie prezentował ofertę naszej firmy oraz wykorzystywał niebanalne rozwiązania podczas prezentacji, dzięki którym kierowcy czy piesi zwrócą na reklamę uwagę. Warto zastosować również rozwiązania, które zawsze się sprawdzą – dowcip, niestandardową sytuację, czy wizerunek znanej postaci. Rodzaj kompozycji będzie zależny tak jak już wcześniej wspomniano od ilości funduszy. Dobra agencja reklamowa będzie potrafiła jednakże zrobić naprawdę ciekawy film za nawet małą sumę.