Bezpieczeństwo i komfort naszej pociechy – w jaki sposób ułatwić jego pielęgnację?

Pielęgnacja niemowląt nie jest prosta. Co dobrze jest mieć w mieszkania, aby przebiegała zawsze bezpiecznie dla dziecka? Jak powinna wyglądać toaleta publiczna dostosowana do potrzeb młodych rodziców?
niemowlę
Author: Jerry Lai
Source: http://www.flickr.com
Zmienianie pieluszki niemowlęcia wymaga sporej wprawy. Maluszek zazwyczaj się wierci, więc ułożenie go na śliskiej powierzchni może okazać się niebezpieczne. Z wsparciem rodziców mogą przyjść producenci przewijaków dziecięcych, które usprawniają zmianę pieluszki, oferując bezpieczeństwo dziecku i większą wygodę rodzicom zarówno w domu jak i przestrzeni publicznej.
Przewijaki dziecięce to rodzaj nasady ze szczególnymi podpórkami i mięciutkimi małymi materacami. Rodzice mogą kłaść je na komodzie lub łóżku, aby wygodniej przewinąć dziecko. Będą konieczne też podczas wyjść przykładowo na wizytę do gości lub knajpy. Przez wzgląd na podpórki, przewijaki dziecięce nie ślizgają się i stabilizują maluszka - Co więcej są bardzo lekkie i praktycznie w transporcie. W każdym mieszkaniu jest mebel, na którym będzie można je umieścić. Pokrycia przewijaków zrobione są z ceraty
niemowlę
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
lub materiału frotte.

Są mięciutkie, łagodne dla wrażliwej skóry malucha, a ponadto łatwo można je wymienić, dzięki czemu zapewniają higieniczne warunki. Przewijaki dziecięce są dostępne w różnych wersjach – od nakładek na na przykład komody aż po stelaże na kółkach, które szybko mogą być przesuwane po pokoju, a ich wysokość- da się ustawić zależnie od wzrostu mamy i taty. Dzięki szerokiej ofercie przewijaków można kupić idealny przewijak do domu, jak również stanowiący wyposażenie toalet publicznych. Również ceny są bardzo różne, począwszy od 50 zł za proste modele aż po ponad 100 zł za ten na kółkach. Przewijaki dziecięce możemy kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Jeżeli zależy nam na czasie, warto pamiętać, że kupując je online, możemy otrzymać przesyłkę dopiero po kilkunastu dniach.

Ciekawi Cię tylko sprawdzona informacja ze strony? Jeśli tak, to zachęcamy do przejrzenia naszej strony, gdzie zawsze znajdziesz najlepsze informacje.

Ze względu na ich wymiary, również cena wysyłki jest dość wysoka.


Przewijaki dziecięce to przede wszystkim bezpieczeństwo dla maluszka, ale także wygoda dla rodziców. Dzięki wyprofilowanemu kształtu materaca, dziecko nie przesuwa się na boki. Sam przewijak można ustawić na takiej wysokości, żeby rodzic nie musiał nisko się pochylać. Z bogatej oferty sprzedawców, każdy rodzic, jak również właściciel miejsc odwiedzanych przez rodziny z dziećmi wybierze coś dostosowanego do swoich potrzeb.